Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Uzliny v prsu a augmentace

aniee
aniee
16. 11. 2015 · Poslední odpověď: 18. 11. 2015

Dobrý den, plánuji augmentaci....můj dotaz spočívá v tom, zda mohu tento zákrok podstoupit, když mám v prsu a v podpaží uzliny. Byla jsem už několikrát na sonu prsů a vše vždy v pořádku... Může augmentace zapříčinit nějaký problém s uzlinami? Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 18. 11. 2015
Jak byly uzliny vyšetřeny?Před augumentací vyžadujeme vyšetření prsou,event.vyjadření mammologem.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 11. 2015
Jak píše kolega, v prsech uzliny nejsou snad nějaké cysty. Zvětšené uzliny v axilách mohou být. Optimální je mammologické vyšetření a pokud tomu mammolog nebude bránit není důvod k tomu, abyste podstoupila augmentaci prsů.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Provádím augmentaci z axilárního přístupu a pokud bude nějaká uzlina viditelná a možná odebrat na vyšetření, lze jí pak poslat na histologické vyšetření.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 17. 11. 2015
Dobrý den,
pokud máte v pořádku sonografické nebo mammografické vyšetření prsu bez patologického nálezu, neviděla bych problém k provedení augmentace. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Tomáš Kupka
Karlovy Vary . 16. 11. 2015
Dobrý den.
V prsu jsem uzliny nikdy neviděl, v podpaždí samozřejmě ano. Takže je otázka ,co máte v prsou za nález a podle toho lze odpovědět.
Existují centra pro onemocnění mléčné žlázy, kde by Vám měli dát odpověď.
Jinak nezhoubné útvary typu -cysta,fibrom,fibroadenom,mastopatie fibrocystická, lipodystrofická apod. nejsou pro augmentaci pomocí implantátů překážkou.
s pozdravem,dr.kupka.

Související dotazy

Modelace poprsí po vyjmutí implantatu

MonikaNovakova1
10. 11. 2020 · Poslední odpověď: 24. 11. 2020

Dobrý den, dnes jsem měsíc po operaci, na jednom poprsí byla kapsule a na druhém prasklý implantát. Podstoupila jsem vyjmutí a modelaci, bohužel prso s kapsulí je proti druhému jiné tvarem a dokonce i o jednu velikost. Je nějaká možnost, že se to vyrovná nebo časem bude potřeba druhé ještě zmenšit. Děkuji

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 24. 11. 2020
Dobrý den,
rádi Vám nabídneme osobní a nezávaznou konzultaci u nás na Klinice YES VISAGE, kde najdeme pro Vás to nejvhodnější možné řešení.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2014
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 12. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2015
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2014
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi