Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nefunkcny botox po dvoch aplikaciach

Oliver493923
Oliver493923
3. 5. 2017 · Poslední odpověď: 10. 5. 2017

Dobry den. Rozhodol som sa,ze si dam odstranit glabellu botoxom...mam velmi vyraznu mimiku a mracil som celo,aj ked som nemusel. Prvykrat mi bol aplikovany botox do daneho miesta...a pani doktorka povedala,ze ak by bolo treba dopichnut,urobi to zadarmo. Po dvoch tyzdnoch som ju kontaktoval,ze bude treba urobit dopich. Ked ma uvidela,tak povedala,ze mi musi dat uplne plnu davku,lebo mi to vobec neutlmilo moje mracenie. Tak mi pichla opat plnu davku....a uz je od toho viac ako dva tyzdne a stale ziadny vysledok...viem sa mracit aj nadalej...kde je problem? Doktorka povedala,ze mam prilis silny sval a ze treba vrasku vyppnit kys hyaluronovou.. lenzene ani tak o vrasku nejde ako o tu prilis vyvinutu miminu,ktoru potrebujem oslabit.dakujem

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
SKIN CARE Liberec
Liberec . 4. 5. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

i ve své praxi jsem se už setkala s tím, že u klienta botulotoxin vůbec nefungoval. Případně u něj fungoval jen některý z dostupných materiálů. V ČR se jedná o Botulotoxin typu A (Botox), Dysport a Bocouture. Nevím, co aplikovala lékařka konkrétně vám, a zda zvažovala i aplikaci jiné látky. Každopádně glabelu je možné řešit jen botulotoxinem, výplní, nebo kombinací obou metod. Vždy záleží na individuálním stavu klienta a zkušenosti lékaře.

Držím vám pěsti, ať najdete řešení, se kterým budete spokojen!

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
**********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 5. 2017
Pokud máte moc vypracovanou vrásku a silný sval, pak efekt botoxu bude limitovaný.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 9. 5. 2017
dobry den, takze to vypada, že jste dostal celkem 100 nebo 200 J. pokud to bylo 200 jednotek, pak to skutecne bude rezistence na botulotoxin typu A. Pokud to píchal lékař s alespoň malou zkušeností, pak bych chybu aplikace vyloučil. Pokud chcete mít jistotu, zkuste ještě jiné pracoviště a bude-li stav stejný, další pokusy už nemají cenu.
Premium
Kladno . 4. 5. 2017
Resistence na botulotoxin je vzacna... ale neni vyloucena. Muzete napsat jaky preparat a jakou davku vam lekarka aplikovala? v kolika vpisich?

Související dotazy

Nežiaduci efekt po aplikacii butolotoxinu

Niki833748
Niki833748
23. 9. 2019 · Poslední odpověď: 25. 9. 2019

Dobrý deň, pred troma týždňami som bola po prvý krat na botox okolo oci. Chcela som jemne odtranit kohutie stopy. Po aplikácii mám problém usmiať sa ako predtým a vytvorili sa mi nové vrasky pod ocami. Vyzera to velmi neesteticky a citim sa hrozne. Fotografia pred a po zakroku.Je prosím na to niake riesenie?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 9. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
souhlasím s vyjádřením kolegů, masáže Vám pomohou.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi