NeoClinic estetická dermatologie

NeoClinic estetická dermatologie

Žádné recenze
Ohodnotit
Terezínská 487/71, Lovosice, Ústecký kraj
NeoClinic estetická dermatologie
NeoClinic estetická dermatologie
Žádné recenze

Informace

Klinika NeoClinic se specializuje na estetickou dermatologii. Svým pacientům nabízí nadstandardní péči a vysoce profesionální a moderní zdravotnické zařízení. Personál kliniky vyniká svými zkušenostmi a profesionálním přístupem.

Klinika NeoClinic se zaměřuje na léčbu projevů stárnutí (nabízí botulotoxin, výplňový materiál, chemický peeling, mezoterapii, omlazení pomocí krevní plazmy), na problémy s vypadáváním vlasů (pomocí mezoterapie a plazmaterapie) nebo nadměrným pocením botulotoxinem, zvětšení rtů pomocí dermálních výplní, odstranění pigmentových skvrn, lokálního tuku a podbradku. Klinika také nabízí terapii vitamínem C, mikropigmentaci Long-Time-Liner (unikátní metoda permanentního make-upu) a další profesionální ošetření pleti.

Na klinice působí MUDr. Michaela Havlíčková. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Paní doktorka složila atestaci I. a II. stupně v oboru dermatovenerologie. Pracovala na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze do roku 2012. MUDr. Havlíčkovou najdete kromě kliniky Neoclinic (stála u jejího zrodu) také v soukromé ambulanci Online24 s. r. o. a své vlastní ambulanci havlickovaderma.cz v Praze.

MUDr. Vladimír Danda je zkušený chirurg z běžné i estetické chirurgie, který také působí na klinice NeoClinic. Kromě toho jej najdete na klinice Zámeček Malvazinky a má i svou vlastní dermatoestetickou praxi v Příbrami. Pan doktor se specializuje na běžné zákroky estetické dermatologie za pomoci dermálních výplní a botulotoxinu, výplně krevní plazmou a facelift pomocí mezonití.

Kliniku NeoClinic najdete na ulici Terezínská 487/71 v Lovosicích, ve 2. patře budovy plicní ambulance.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.