Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otoky po Dysportu

Uzivatel
12. 11. 2007 · Poslední odpověď: 13. 11. 2007

Přeji dobrý den, je mi 35let, v březnu t.r. jsem absolvovala první Dysport. Výsledek:otoky horních i dolních víček po dobu 3měsíců.Ano, bohužel 3 měsíců. Dysport sice splnil změlčení a nehybnost vrásek, ale celodenní dlouhodobé otoky převálcovaly tyto plusy.Ale nechci se vzdát možnosti další aplikace, asi jsem zapomněla jak zoufale, unaveně a nepřirozeně jsem vypadala čtvrt roku, ale dá se nějakým způsobem zamezit nebo alespoň zmírnit otoky? Je možné, že po Botulotoxinu by otoky byly menší? Je možné, že Dysport se rozlévá více než Botox a tím se vlastně dostal pod oči? Je možné postupně vpichovat D nebo B ? Jde vůbec přejít z Dysportu na Botox? Předem díky za odpověď a snad malou naději, že jsem s "omlazením" neskončila :-)

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
13. 11. 2007
Dobrý den, bylo by dobré zkusit aplikovat méně jednotek. Botox má trochu menší rozptyl, jinak výsledný efekt je téměř stejný, přechod z jednoho produktu na druhý nevadí. S pozdravem MYCLINIC prague,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 13. 11. 2007
Dobrý den, Samozřejmě je možné přejít z Dysportu na botox.Pokud jde o otoky, tento vedlejší efekt je extrémně vzácný.Po botoxu by se v rozsahu jaký popisujete vysklytnout neměl, ale zaručit to nelze, každý člověk je velmi individuální.Za GHC kliniku Věra šobrová, MUDr. Koutná.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
12. 11. 2007
Hello,
Botox a Dysport je skoro to same, Botulinum toxin A
-pro priste Vam doporucujeme zakrok provesti treba na dvakrat a trochu chladit pred a po vpichu
prechod z D na B neni vubec zadny problem
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 12. 11. 2007
Dobrý den Gábino, zřejmě Vám bylo ošetřováno čelo a vráska mezi očima, v někerých případech se může stát, že čelo jakoby poklesne dolů a oční víčka tím vypadají oteklá. je možné tomuto zamezit aplikací menšího počtu jednotek a případně jiným schématem vpichů. Produkty dysport, nebo Botox na tom ve svém druhu nemají vůbec vliv.Lze bez problémů přejít z jednoho na druhý, Dysport je z mé dluholeté praxe stabilnější a efektnější.
S pozdravem
MUDr.Simona Bedřichová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 3. 2014
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2022
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi