25. 7. 2018 · Aktualizováno: 3. 8. 2023

První zkušenost s botulotoxinem na vrásky

První zkušenost s botulotoxinem na vrásky

vše proběhlo bez problémů, žádné komplikace, pan doktor je citlivý a pečlivý, precizní práce

Komentáře (3)

lusci, kam máte botulotoxin aplikovaný, na které vrásky? za jak dlouho jste viděla rozdíl oproti původnímu stavu, bylo to ihned? díky! n.
na vrásky mezi obočím a kolem očí, rozdíl jsem neviděla a ani ostatní lidi v práci a doma... přemýšlím, jestli to vůbec má být vidět, jestli nejde jen o omezení mimiky a aby se vrásky neprohlubovaly... přivítám, když mi napíšete, jestli u vás rozdíl je viditelný...děkuji
Díky za odpověď. Já sama zatím žádný nemám :D a právě mě zajímá jak rychle je vidět efekt toho, že se vrásky "nekrčí" a tudíž nejsou tak viditelné hned. Omezení mimiky určitě pomáhá k tomu, že se tak rychle neprohlubují, ale také že nejsou tak vidět, když mimikou se kůže v těch místech tak nevrásní :) :) mějte se krásně! N.

Mudr.Fiker - aplikace botox.výplně

Navštívila jsme pana doktora Fikera V Perfect clinic po ne zrovna zdařilém zákroku v jiném Libereckém estetickém zařízení. Po aplikaci látky do čela tam, kde jsem byla předtím mi začalo výrazně "padat" jedno oční víčko. Pan doktor Fiker mi vysvětlil,...