Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Americká obřízka

Jirka245666
17. 10. 2014 · Poslední odpověď: 21. 10. 2014

Dobrý den mám částečnou obřízku ale mám s ní jen problémy a vůbec nelíbí se mi. Chci tu obřízku jak si dělají v USA - přesně tak jako je to na fotkách říkají tomu "cut cock". Můžete mi o tom prosím napsat něco víc jak se přesně toto v USA dělá a půjde to předělat z té částečné? Díky! Jirka

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 17. 10. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
tento typ obřízky již 20 let provádíme s výborným efektem. Budete-li chtít zašlete foto Vašeho penisu a informace, co za typ a kde jste byl operován na naší emailovou adresu: ******** Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 10. 2014
Pokud to původní operater dělal tak, jak tvrdíte, pak to dle mého názoru dělal dobře. Vše je však velmi individuální přístup, stejně jako reakce jedince, který výkon podstoupil. Vaše obavy chápu, ale nemohu dopředu říci jak to dopadne, kromě toho jsem Vás nevyšetřil. Já se domnívám, že je ideální ponechat minimum vnitřního listu v případě, že chcete dělat tzv vysokou obřízku. Je to však na domluvě....
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 10. 2014
Jste-li více než rok po výkonu, tedy dokonale zhojen lze řešit hodně, ale musím to vidět, měl li bych to operovat. Vyšetření před rokem po operaci podstoupit můžete, ale rád bych to nechal až jizva vyzraje.
Abych popsal to co jste mi posílal jako fotodokumentaci. Výsledek uvedené obřízky má relativně dlouhou slizniční část původní předkožky. Tam mohl operater použít zevní list a přišít jej ke "korunce žaludu" (corona glandis). Výsledek vypadá více přirozeněji a i účelněji, protože podstatná část těla penisu je kryta pravou kůží a ne vyschlou sliznicí. Je tam i patrná jizva vysoko nad corona glandic a mohla být v coroně, kde je výrazněji méně patrná.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
******************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 10. 2014
No to jste si moc ideální výsledek nevybral :-(

Budete-li chtít objednejte se na konsultaci na *****. Nebo se se svým problémem obraťte na jiného zkušeného plastického chirurga ve svém okolí.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
**************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 10. 2014
Nedovedu si představit, že byste bezproblémově mohl být operován. Vaše fotodokumentace poukazuje na to, že Vám předkožka v erekci i tak chybí. Pojem \"cut cock\" je v nepřímém překladu \"obřezaný\" což jste. Metodiky operace jsou různé..
Pokud by se Vám odebralo ještě více předkožky, pak bude kůže penisu více chybět a v erekci Vám nedostatek kůže bude stahovat šourek na úd jako takový, což je velmi nepřirozené, ale, než si to zvykne, také bolestivé. Ideální je osobní vyšetření. Tato Vaše dokumentace toho moc neřekne.
S tímto problémem se obracejte na atestovaného plastického chirurga, opravdu zkušeného v této problematice.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg, **********
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
****************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi