Studio M

Studio M

Žádné recenze
Ohodnotit
Cejl 93, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
Studio M
Studio M
Žádné recenze

Informace

  • 84 návštěv profilu

Studio M je salon, který se zaměřuje na péči o tělo a pleť. Byl založen Janou Vacíkovou, která se kosmetice věnuje již 20 let a k pokožce má vřelý vztah právě proto, že se jedná o funkční, velice důležitý orgán v našem těle. Jana Vacíková dosáhla zdravotního vzdělání, které jí společně s vášní, kterou pro kosmetiku má, umožňuje poskytovat kvalitní péči svým klientům. Její zájem pro tento obor jí dovoluje se nadále se vzdělávat a zdokonalovat, a podle toho zlepšovat své postupy. Věří, že skloubení odbornosti a pozorného a přátelského přístupu je receptem na úspěch a spokojenost jejích zákazníků.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Ve Studiu M si můžete vybrat z několika druhů ošetření. Jedná se například o kosmetické ošetření bioceutikou Natinuel, které trvá celkem 90 a minut a zahrnuje kyslíkovou mezoterapii obličeje i dekoltu. Kosmetoložka též při každém ošetření používá ultrazvukovou špachtli. Bioceutikou Natinuel lze ošetřit též celé tělo, a to za pomoci 180-minutového zábalu problematických partií. Jizvy nebo strie je pak možno korigovat použitím SkinPen (mikrojehličkování). Mezoterapie je dalším ošetřením nabízeným Studiem M. Patří sem kyslíková mezoterapie (aplikace pěstící látky do pleti společně s kyslíkem) a mikrojehličkování (SkinPen). V neposlední řadě zde můžete podstoupit lymfodrenáž přístrojem Lymfoven, která působí proti celulitidě, otokům či lokálně uloženém tuku.

Náš tým

Ve Studiu M se vám bude věnovat kvalifikovaný tým vedený hlavní kosmetoložkou, Janou Vacíkovou, Její kolegyní je Jana Kučerová, která provádí terapii Access Consciousness. Jan Vacíková též spolupracuje s MUDr. Helenou Ungerovou, která poskytuje akupunkturu pro řešení tělesných disbalancí.

Studio M, Praha

Studio M se nachází v Praze 4 v ulici Štúrova a je otevřeno každý den od mezi 11. a 20. hodinou. V případě, že hledáte profesionální ošetření pleti i těla či byste rádi, kdyby vám někdo pomohl se správnou péčí o pleť, můžete navštívit tento salon, který dbá na individuální přístup a poskytuje profesionální péči každému klientovi.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Kosmetická ošetření

Obrázky (11)

Požádejte: Studio M o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!