Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Co dělat po excizi obřízky?

Alois
3. 6. 2014 · Poslední odpověď: 4. 6. 2014

Zdravím Vás, Mám takovej dotaz, jelikož můj urolog je velice sdílný a neřekli mi vůbec nic, jen týden po operaci ledovat což jsem dělal, a tak se chci zeptat vás zda je vše v pohodě a nebo mám dělat tlakové masáže + si koupit nějaké mastičky nebo něco. Na korekci jizvy jsem byl 21.5.14 Minulý příspěvěk zde:http://www.plasticka-chirurgie.info/diskuze/obrizka/otoky-po-obrizce-i116671

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 6. 2014
Nejlepší odpověď
Mastit indiferentní mastí, tlakové masáže ráno večer. Výsledek této operace je typický - zářezy po jednotlivých stezích. do roka od operace by to mělo povolit. Korekci eventuelně až potom. Váš operater by Vám toto měl řádně vysvětlit...
Zdraví Dr. Tomášek
Prosím, hodnoťte naše příspěvky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 4. 6. 2014
Dobry den,abych pravdu rekla, trochu me zlobi,ze po operacich se Klienti obraceji sem namisto aby chteli informace po svem chirurgovi.. Ale k dotazu...nelibi se mi "vyrustky" ,nemeli by tam byt... doporucuji mazat Ca panthotenicum,provadet tlakove masaze a pokud nerovnosti nezmizi ,zajit na kontrolu k plastickemu chirurgovi.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 3. 6. 2014
Zdravím Vás. Ty výrůstky by tam v žádném případě být neměly. Jejich příčina může být dvojí. První - chirurgická nerovná jizva. Druhá - typ hojení jizvy - hypertrofická jizva. První příčina je řešitelná pouze chirurgickou korekcí, druhá tlakovými masážemi. Zkuste výstupky tlačit prsty středně silným tlakem minimálně 10x denně po 30 sec po dobu minimálně jednoho měsíce. Pokud by se stav nezměnil, doporučuji navštívit nejbližší plastickou chirurgii. Speciální masti nejsou potřebné. V případě potřeby se na mne obraťte s dalšími dotazy. MUDr. Otakar Lucák, plastická chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění tetování
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 7. 2019
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 7. 2008
Odstranění jizev laserem
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 9. 2023
Vpáčené bradavky
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 6. 2013
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 11. 2023
Mikrodermabraze
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 6. 2014
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 5. 2019
Odstranění znamének
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2019
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 12. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi