Chimare clinic s.r.o.

Chimare clinic s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Senovážné nám. 22, Praha, Praha (kraj)
Chimare clinic s.r.o.
Chimare clinic s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Klinika Chimare s.r.o. je zařízení specializované na chirurgická řešení, a to především v oblastech ambulantní proktologie, mamologie a dermatochirurgie. Klinika má k dispozici specialisty s mnohaletými zkušenostmi, pro něž je nejdůležitější individuální přístup ke každému pacientovi a důkladné vysvětlení jakéhokoliv problému. Samozřejmostí je též naprostá diskrétnost. Přestože zařízení nabízí především ambulantní léčbu, spolupracuje též s lůžkovými zařízeními, kde je možné u pacientů provést náročnější chirurgické zákroky.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klinika Chimare s.r.o. se zaměřuje především na léčbu hemoroidů, onemocnění tlustého střeva a konečníku a v neposlední řadě na operace pigmentových névů, bradavic, mateřských znamének a dalších útvarů na kůži. Odstranění mateřských znamének probíhá na operačním sále, kdy je ložisko odstraněno v lokální anestezii a následně odesláno na histologii. V ambulanci je též možno podstoupit léčbu křečových žil, a to jak metodou sklerotizace, tak za pomoci operačního řešení (klasická operace varixů nebo metodou laserové sondy). Kromě toho lze na klinice Chimare s.r.o. chirurgicky odstranit kožní nádory, podkožní útvary a bradavice.

Naše ordinace

V ordinaci kliniky Chimare s.r.o. působí odborníci s mnohaletou praxí, kteří poskytují svým pacientům péči vysokého standardu. Jedním z nich je MUDr. Martin Kouda, specialista na onemocnění konečníku a tlustého střeva. Jeho kolegyně, MUDr. Renata Palusková, se zaměřuje na proktologii a dermatochirurgii, a dále má zkušenosti s onemocněním a onkochirurgií prsu.

Lokalita

Klinika Chimare s.r.o. se nachází na Senovážném náměstí v Praze, poblíž tramvajové zastávky Jindřišská. Zázemí kliniky je vysoce komfortní a je vybavena moderním zařízením. Ambulantní zákroky se provádějí přímo na klinice v rámci místního znecitlivění, zatímco rozsáhlejší operace jsou zajištěny ve spolupracujícím zdravotnickém zařízení, které disponuje lůžkovou částí. Kliniku můžete kontaktovat telefonicky či přes e-mail a její ordinace je otevřena každý všední den.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Obrázky (14)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.