MUDr. Simona Dudková

MUDr. Simona Dudková

Žádné recenze
Ohodnotit
Jiráskova 398, Rokycany, Plzeňský kraj
MUDr. Simona Dudková
MUDr. Simona Dudková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Simona Dudková v současnosti působí ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, dále také ve Zdravotním zařízení Rokycany-střed.

Tato lékařka je členkou Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP. Zmíníme také, že má mnoho zkušeností s publikační činností v odborné literatuře, věnuje se také přednáškové činnosti. Vlastní také několik certifikátů. Ty ji opravňují k provádění chemického peelingu, microneedlingu, plazmaterapie či karboxyterapie.

Na Dermatovenerologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze se tato lékařka věnuje všeobecné dermatologii, ve Zdravotním zařízení Rokycany-střed se pak zaměřuje na estetickou dermatologii.

Zdravotní zařízení Rokycany-střed nabízí zákroky z oblasti estetické dermatologie již od roku 2014. Centrum nabízí poměrně širokou škálu výkonů – mezi ně můžeme zařadit například odstranění vrásek pomocí botulotoxinu, vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou, aplikaci chemického peelingu, odstranění nadměrného pocení či mezoterapii očního okolí.

Vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou

Při této metodě je za pomoci tenké jehly do kůže aplikována kyselina hyaluronová. V zařízení je využíván přípravek značky Juvederm, který obsahuje kromě kyseliny hyaluronové i znecitlivující složku. Díky tomu je aplikace látky bezbolestná. Celý zákrok je navíc časově nenáročný – trvá zhruba 15-30 minut. K získání mladistvějšího vzhledu dochází ihned po aplikaci.

Tímto způsobem lze ošetřit například vrásky v oblasti čela či v očním okolí, zároveň je však možné zvětšit objem rtů či upravit povislé koutky úst. Zmíníme také, že účinek může přetrvávat až 12 měsíců. Po tom, co dojde ke vstřebání látky, je možné zákrok zopakovat.

Vlasová mezoterapie

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů? Vyzkoušejte vlasovou mezoterapii. Během této metody je do střední vrstvy kůže aplikována směs prospěšných látek, které podporují růst vlasů a omezují jejich vypadávání, mají však i další pozitivní účinky. Napomáhají například k obnově poškozených vlasů, snižují lámavost a dodávají vlasům lesk. Pro maximální efekt se doporučuje absolvovat 5-7 ošetření.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.