Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Komplikace po frenuloplastice

davmerina
davmerina
24. 3. 2023 · Poslední odpověď: 31. 3. 2023

Dobrý den, v pondělí jsem podstoupil zákrok Frenuloplastika, protože jsem měl zkrácenou uzdičku. Ještě v ten samý den jsem však měl silná krvácení z místa šití a musel jsem na ambulanci kde mi přidělali další 3 stehy.

O dva dny později, ve středu, jsem znovu na urologii podstoupil přidělání dalších pár stehů, jelikož to někde pořád lehce krvácelo, ale o mnohem méně než předtím. Také jsem na penis dostal těsnou bandáž, kterou jsem si měl večer sundat, ale nešlo mi to sundat a bál jsem se poškození stehů a byl jsem rád, že to nekrvácelo tak jsem počkal až na druhý den, aby mi to opět na urologii sundali. Bandáž s přetaženou předkožkou jsem měl tedy něco málo přes 24 hodin. Když mi ji sundali tak jsem měl velký otok okolo žaludu, který přetrvává do teď (pátek odpoledne)

Nevím jestli to je jen otok po šití a anestetikách nebo se mám bát kvůli možné parafimóze?

V pondělí ráno jdu hned na kontrolu, nebude však v případě parafimózy pozdě čekat celý víkend?

Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den, pokud by se opravdu jednalo o parafimózui, bylo by to skutečně dlouho.
Doporučuji vám kontrolu dříve.
S pozdravem
Ivo Menšík



BODY klinika plastické chirurgie
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi