Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nelze přetáhnout předkožku po frenuloplastice

Peter738
11. 11. 2012 · Poslední odpověď: 2. 12. 2012

Dobrý den. Před 10 dny jsem podstoupil frenuloplastiku a mám takový problém. Otok stále neustupuje (polovina konce předkožky, na straně kde byla uzdička, je oteklá a má tvar válce cca 1 - 1,5cm) a ten hlavní problém je, že kvůli tomuto otoku nemůžu přetáhnout předkožku za žalud (jen do 1/4 k ústí močové trubice)... Tudíž to místo, kde to bylo operováno a sešito nemůžu vůbec vyplachovat. Když jsem byl před 2 dny na kontrole, tak mi pan doktor, který mě operoval, řekl, že to chce čas a že to může trvat i 4 týdny než ten otok zmizí a poradil mi, ať to leduju a asi tak 2 denně přehrnu tak jak můžu a koupu to buď v hypermanganu nebo řepíku. Přesně tak to dělám, ale dnes i včera ráno po probuzení jsem zpozoroval, že zevnitř vyteklo trochu hnisu... Mám strach, že když to nemůžu přehrnout a pořádně umýt tam kde to bylo sešité, že se do tý rany dostane infekce a budu mít problém... Prosím poraďte co mám dělat, jestli jsou mé obavy na místě a jestli jsou tyto komplikace běžné... :-( Předem milionkrát děkuju za jakoukoliv odpověď!

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 26. 11. 2012
Dobrý den, asi by jste měl Váš problém řešit s operatérem. Nicméně frenuplastika je operace při které se prodlužuje příliš krátká uzdička způsobující svou krátkostí ohnutí žaludu při erekci. Zda je žalud při erekci překryt předkožkou či nikoliv záleží na množství této předkožky a při jejím velkém nadbytku jistě může zčásti žalud překrývat. Toto ale nelze řešit mastmi. Pokud je příliš velký nadbytek předkožky, je nutné ji odstranit operačně. A nejedná se ani o fimozu či parafimozu. Toto označuje zúžení předkožky a její btížné přetažení přes žalud. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 11. 2012
Přikládejte studené obklady jen na žalud, ne výše abyste si nenachladil moč. měchýř. Dělejte koupele s hypermanganem (jen lehce růžová voda, jinak si ho popálíte) 2 x denně, Lehce stlačte tak minutu a pak ve vlažné vodě oplachujte a pokuste se o pohyb předkožkou a pak zase chladit. Jste brzo po operaci na to aby se dal výsledek hodnotit. Nicméně běžné to po frenuloplastice nebýbá. Buďte opetrný....
Držím palce
Zdraví Dr. Tomášek.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2015
Obřízka
27 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 12. 2017
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2018
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 11. 2017
Zvětšení penisu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 11. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2022
Obřízka
Žádné odpovědi
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 1. 2012
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi