MUDr. Jiří Šolc

MUDr. Jiří Šolc

(7 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Pražská 2685/27, Plzeň, Plzeňský kraj
Evidenční číslo v ČLK 1122089154
MUDr. Jiří Šolc
MUDr. Jiří Šolc
(7 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Jiří Šolc

MUDr. Šolc se stává odborným lékařem pro plastickou chirurgii specializační atestací v roce 1989. V té době má již teoretické znalosti a praktické zkušenosti v širokém oboru plastické a rekonstrukční chirurgie. Po dalších letech praxe, stážích na klinikách v Německu a později v USA se specializuje na estetickou chirurgii.

Od roku 2002 je vedoucím lékařem kliniky aestea v Plzni. MUDr. Šolc se nyní již dlouhodobě plně věnuje estetické plastické chirurgii a je pravidelným účastníkem a přednášejícím na národních i mezinárodních konferencích.

Na jedné straně pečlivě sleduje novinky tohoto velmi rychle se rozvíjejícího oboru, na druhé straně se můžete spolehnout na jeho dlouholeté zkušenosti a rozsáhlou praxi. V posledních letech se stává průkopníkem ve zvětšení prsou mikropolyuretanovými implantáty, v oblasti dolních víček se zaměřuje na korekci tzv. pinch technikou.

Členství v České společnosti plastické chirurgie a společnosti estetické chirurgie je samozřejmostí, stejně tak jako členství v Evropské a Světové společnosti plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie (ESPRAS, IPRAS). Důležitější je, že je jedním z prvních českých členů ISAPS, Mezinárodní společnosti estetické plastické chirurgie. Společnost ISAPS je garantem odbornosti, průběžného vzdělávání členů na nejvyšší úrovni a klade velký důraz na bezpečnost pacientů.

Společně s ním jsou v týmu specialisté na liposukci a řešení problému lipedému: MUDr. Petr Šíma, MUDr. František Polanka, MUDr. Martin Rada, MUDr. Jan Šnajdr a MUDr. Juraj Horský.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (7)

5.0
7 Recenzí · 100 % doporučuje
Facelift

Facelifting (face lift) jsem podstoupila pro svoje sebevědomí

Registrovaný uživatel

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (6)

Rhinoplastika v Aestea Plzeň

Už na základní škole jsem věděla, že něco není v pořádku. Když opomenu škodolibé poznámky spolužáků, je tady ten fakt, že máme doma zrcadla, takže jsem si toho všimla sama. Totiž můj nos neměl ten správný tvar a velikost. Zepředu sice nebylo...

Číst dál
Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Články (3)

Lifting zevní části obočí

Lifting zevní části obočí

Lifting čela a obočí – dříve tak častou operaci – v současné době již prakticky vůbec neprovádíme. Proč? Protože za atraktivní je považované...
24. 2. 2022
Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.