Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Opakované mykózy při diabetu

Uzivatel
16. 1. 2008 · Poslední odpověď: 17. 3. 2013

Dobrý den, jsem diabetik a průvodním jevem mé choroby jsou i opakované mykozy v oblasti penisu,respetive předkožky. Jejich průběh je velmi nepříjemný, kdy kromě obecně známých znaků mykózy u mě dochází i k "zúžení" předkožky a jejímu popraskání, což je poměrně bolestivý projev. Jako laik jsem usoudil, že odstraněním předkožky bych omezil průběh dalších možných recidiv mykózy na "příjemnější" formu. Rád si zde přečtu Vaše názory a případná doporučení. Současně mě zajímá, zda je tento zákrok hrazen v plné výši pacientem či mohu uplatnit jeho proevdení u své zdravotní pojišťovny, konktétně OZP (207). Děkuji předem za odpovědi a přeji příjemný den.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 1. 2008
Nejlepší odpověď
Pro diabetes je ,bohužel, balanitis - zánět předkožky typická. Ideální je obrátit se na urology. Ale před tím zkuste intensivně upravovat doiabetes a tuto krajinu dzžet v superčistotě. Možná, že operace nebude třeba. Pokud ano , pak je ideální řešit problém na urologii a ne na estetickém pracovišti. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění lipomu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 5. 2023
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2008
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2011
Odstranění kožních výrůstků
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 6. 2011
Léčba bradavic
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2012
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 10. 2007
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2022
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 5. 2023
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi