Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolesti prsou 3 měsíce po operaci

Eva219292
25. 4. 2014 · Poslední odpověď: 7. 5. 2014

Dobrý den,jsem 3 měsíce po reoperaci prsou z důvodu vytvoření kapsuly. Nyní mám 350 ml pod sval, před tím jsem měla o trochu menší implantáty pod žlázou. Přístup dvorcem. Již při 1.operaci (před 8 lety) došlo k protrahovanému krvácení a musela jsem být po týdnu operována znovu. Nyní se tato komplikace opakovala, měla jsem 8 dnů drény a krvácení sice ustávalo, ale nepřestalo ani do doby, než drény musely být odstraněny. K nové operaci však tentokrát nedošlo. Krevní srážlivost mám normální, příčina krvácení nebyla zjištěna ani na hematologii. A nyní k mému dotazu: Prsa mě i po 3 měsících stále bolí, jsou pořád dost tuhá a nejde s nimi nijak pohybovat, dole jsou necitlivá, bradavky hodně citlivé. Ve spodním části jsou obě prsa tužší než v horní. V jednom prsu mám ze strany zatvrdlinu o vel. několika cm (3-4). Můj operatér neprovádí žádné kontroly, pacientky si nezve, reaguje pouze na mailové dotazy, ale stále mě ujišťuje, že reoperace je zákrok o mnoho náročnější nežli první operace a že je brzy na hodnocení situace, že si mám prsa mazat Liotonem, masírovat je, nosit bandážovou podprsenku ve dne v noci a užívat Wobenzym. To vše dělám, avšak zlepšení se nedostavuje. Podotýkám, že od 8. dne po operaci, kdy mi byly vyndány drény, mě operatér neviděl, a to ani přesto, že jsem opakovaně naléhala a psala o svých obavách. Myslíte, že skutečně je všechno toto ještě v pořádku? Moc děkuji za Váš názor, čas a případnou radu.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 5. 2014
Nejlepší odpověď
Zkuste si ještě "objektivizovat situaci" na jiném pracovišti. Stojí to sice nějaké finance,a le je to Vše zdraví...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 25. 4. 2014
Neprověřuji zda lékaři pacienty kontrolují. Na naší klinice je to běžná praxe. Pokud jste ale měla takovouto zkušenost z minula, trochu se divím, že po absolvování další operace tamtéž Vás toto překvapuje. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 25. 4. 2014
Dobrý den, je pravdou, že reoperace je vždy náročnější zákrok. O to více by se mělo po operaci věnovat péči kontrolám. Doporučuji telefonicky nenaléhat a na kontrolu se vydat osobně. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2009
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2021
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2017
Zmenšení prsou
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi