Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie prsou po augmentaci s modelací

VanilaIce
23. 5. 2021 · Poslední odpověď: 11. 11. 2021

Dobrý den, jsem již 3 měsíce po augmentaci prsou s modelací a bohužel mě velmi trápí finální výsledek viz foto. Již po operaci, i přes veškeré otoky, bylo zřejmé rozdílné umístění implantátů (u pravého začíná implantát asi 2 cm výše než u levého) a též, i když to z fotek není patrné, úplně jiný profil prsa. Levé velmi proché a pravé s výrazným objemem v horní části prsu. Během hojení se objevily další komplikace. Opakovaně jsem svého chirurga upozorňovala na rozdílnost prsou a vždy mi bylo řečeno,ať počkám,že se to spraví,nespravilo. Výsledkem jsou dvě úlně rozdílná prsa ve výšce,šířce,uložení implantátu a tvaru prsou, ani jedno nemá ideální a přirozeně vypadající tvar, obě jsou různým způsobem neforemná až šišatá. Při zvednutí paží je i patrný výškový rozdíl, levé prso se ani nehne a zůstává dole,pravé stoupá spolu se svalem. Veškeré pooperační pokyny byly dodrženy. Ráda bych požádala o názor jiného odborníka. Jsem z toto opravdu nešťastná,jednalo o čiště estetickou operaci,která místo zlepšení vzhledu prsou přinesla pocit opačný. Moc děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 11. 11. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
je možné toto řešit korekčním výkonem, ale až po naprostém zahojení a stabilizaci tkání, což běžně trvá asi rok. Pak je možné přesně vše vyměřit a zhodnotit, jestli korekční výkon budete potřebovat. Nyní můžete masírovat jizvy, aby byly měkké, světlé a neměnily tvar prsou. Je vhodné i stále nosit podprsenku.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 1. 6. 2021
Dobrý den,
takto na dálku, bez fotografie a vyšetření nelze hodnotit. Zkonzultujte se svým operatérem.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 6. 2021
Foto nevidím, ale určitě doporučuji masáže, ale to musí dořešit Váš operatér. Těžko to hodnotit bez osobního vyšetření. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2022
Modelace prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 9. 2017
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2018
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 12. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 12. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi