Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zatvrdnutí a bolest po operaci

Uzivatel
18. 6. 2008 · Poslední odpověď: 19. 6. 2008

Dobrý den,diky neochotě a opakované nemoci mého operatéra se obracím s prosbou sem.Jsem necelé 3 měsíce po operaci.Obě prsa mám z poloviční části zatvrdlá a pri dotyku trochu bolí.Jako když mám v prsech velký tvrdý koule.Nevím co dělat, nechci něco zanedbat.Prosím poraďte mi jaká je naděje ,že prsa změknou a budou v pořádku.Zdá se mi to ,už dlouho po operaci.Všem moc děkuji za rady Hanka

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 19. 6. 2008
Je-li pro Vás dostupná Ostrava, jistě se na Vás vyšetříme a vše probereme.Na vyšetření přímo ke mně se můžete objednat na tel. čísle naší recepce v prac. hodiny : 596 123 854 nebo 721 520 420. S pozdravem MUDr.Lucák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 18. 6. 2008
Při modelační operaci jsou v hloubce prsu poměrně rozsáhlé jizvy a může trvat i delší dobu než změknou a prsa se vytvarují. Noste elastické prádlo a masírujte jizvy. Konkretněji se bohužel odpovědět nedá. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zatnutí prsního svalu při uklouznutí - může se něco stát?

Thyna
Thyna
4. 9. 2019 · Poslední odpověď: 11. 9. 2019

Já jsem na sebe opatrná nic nedělám? 9 po operaci modelace s augmentaci pod sval kulaté mentor. dnes jsem se ve sprše pridrzovala o hranu a ruka mi trochu uklouzla cítila jsem jak jsem musela zatnout sval abych neupadla.bylobto nepříjemný ale ne bolest. Teď se bojím nic nebolí nic jen mám pocit že čím víc na sebe dávám pozor tak se něco děje. Prosím co by toto mohlo mít za nasledek. Děkuji za váš cas

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 11. 9. 2019
Dobrý den,
takto bohužel na dálku nelze posoudit. Pokud máte pochybnosti, obraťte se pro jistotu na Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa

Modelace nebo modelace se zmenšením či implantátem?

Katty432
1. 12. 2020 · Poslední odpověď: 8. 12. 2020

Dobrý den, již po prvním dítěti jsem věděla, že budu muset jít na modelaci prsou. Jako holka v pubertě jsem byla z velkých prsou nešťastná a chtěla jsem to řešit zmenšením. Teď po druhém dítěti jsem přesvědčená, že pro svůj dobrý pocit budu muset na zákrok zajít, ale trochu se toho děsím. Už to nevnímám jako v pubertě, kdy mi velká prsa vadila a překážela. Nevím, co by mi mohlo být doporučeno. V současné době jsem s velikostí tak nějak ztotožněna, spíše mi vadí, že jsou prsa povislá, nedrží tvar a do podprsenky je vyloženě CPU. Jestli bude vhodná jen modelace, modelace se zmenšením či nějakým implantátem... přikládám foto, snad nějaká rada bude. Foto vpravo je, jak bych si prsa přibližně představovala. Moc děkuji, s pozdravem Katty

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 9. 12. 2020
Dobrý den,
prsa máte pěkná, plná a pokud jste spokojená s velikostí prsou, pak lze provést jejich modelaci tedy zpevnění a prsa zvednout.
Během tohoto výkonu se odstraní jen nadbytečná kůže a prsní tkáň se posune nahoru, ale za cenu jizev.
Také byste měla vědět, že po této operaci již nebudete moci kojit.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
UEM Emauzy
Vyšehradská 49, Praha 2
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 11. 2009
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 4. 2011
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2010
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2010
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2013
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2022
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2008
Zvětšení prsou
28 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 9. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi