Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizva po náušnici

Uzivatel
14. 11. 2007 · Poslední odpověď: 19. 11. 2007

Dobrý den mam v na korenu nosu nausnici a pomalu mi odrusta chci se zeptat zda mi pomuze laser na odstraneni jizvicek a kolik to priblizne stoji.predem dekuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
lze ošetřit laserem ,cena 1000 korun. dr.kupka
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
15. 11. 2007
Dobrý den, jizvičku lze upravit tak, aby byla méně nápadná. Cena je kolem 500,- Kč. Pavel Janda,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze
Brno . 15. 11. 2007
Dobrý den,laserem lze jizvičku korigovat tak,že bude méně výrazná (nepatrná).Cena je do 1000 Kč.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jizvy v obličeji a biostimulační lampa

pavlina172237
9. 11. 2012 · Poslední odpověď: 9. 11. 2012

Dobrý den ,před dvěma měsíci ,jsem si při nehodě poranila obličej,který mi museli sešít dvaceti stehy,prosím o radu ,jak mám postupovat,aby se mi jizvy zhojily.Jelikož, mám poraněnou páteř,nemůžu se zatím dostavovat na na ošetření.Je možné si pořídit biostimulační lampu (laser)na domácí použití? Děkuji za odpověď.Hurtová

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den, dle našeho názoru jsou jizvy poměrně čerstvé. Účinky biostimulačních lamp jsou velmi diskutabilní a jedná se spíše o určitou autosugesci či placebo efekt. Ve vašem případě by bylo dobré vyčkat na návštěvu odborníka, který by situaci zhodnotil a navrhl Vám řešení. Můžeme Vám samozřejmě tuto službu nabídnout na naší klinice Mediestetik. U čerstvých jizev je vhodné použití přístroje V-Beam případně laserem Palomar, zde záleží na stavu jizvy. Samozřejmostí je konzultace s dermatologem, který by Váš problém zhodnotil a navrhl individuální řešení pro Vás nejvhodnější. MUDr. Magda Neparidze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Jizva na tváři u 5leté dcery

Ivanik
Ivanik
27. 2. 2017 · Poslední odpověď: 11. 3. 2017

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda laserovat jizvu u 5 ti lete dcery. Mela pred 3 týdny úraz na bobech a ma tam jizvu, viz. Foto. Popřípadě, kdy začít s laserem a kolik je potřeba navstev. Nebo zda stačí jen tlaková masaz?Dekuji za odpoved

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

nyní je důležité zaměřit se na hojení jizvy, aby byl její výsledný vzhled co nejjemnější. Jizvu promašťujte hojivou mastí nebo použijte hojivé náplasti na jizvy. Tlakovou masáž provádějte alespoň dvakrát denně - mačkejte jizvu postupně do odkrvení a v tomto tlaku vydržte 20-30 sekund. Jizvu je nutné minimálně 6 měsíců chránit před sluníčkem krémem s UV ochranným faktorem 50+, jinak by zpigmentovala. Vřele doporučuji co nejdříve zahájit terapii s pomocí biostimulačního laseru, který hojení jizvy urychlí a má vliv i na její výsledný vzhled. Ošetření je potřeba 10 krát opakovat. Na našich stránkách najdete o hojení jizev veškeré podrobné informace:

Pěkný den,

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Je možné odstranit jizvy na rukou?

Adel544386
Adel544386
31. 7. 2017 · Poslední odpověď: 8. 8. 2017

Dobrý den, Prosím o pomoc moc se chci zbavit jizev co mám na ruce, je nějaká šance o odstranění ? Moc děkuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Eva Nývltová
Žádné recenze
Svitavy . 1. 8. 2017
Nejlepší odpověď
Odstranit úplně nejdou, ale opakovaným ošetřením Frakčním CO2 laserem by se jejich vzhled vylepšil.Jizvy se oploští a barevně lépe splynou s okolím. MUDr Eva Nývltová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi