MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic

MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic Premium

(37 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 16, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 5139330169
MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic Premium
(37 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 1883 návštěv profilu

MUDr. Markéta Majerová

Univerzitní vzdělání: 

Lékařka vystudovala I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy Praze.

Oblasti specializace, atestace:

V roce 2001 složila atestaci v oboru dermatovenerologie a v roce 2005 pak specializační atestaci v oboru korektivní dermatologie.

Osvědčení, certifikáty:

MUDr. Markéta Majerová je držitelkou několika certifikátů, a to certifikátu pro fotodynamickou terapii, pro aplikaci výplňových materiálů, kolagenu a kyseliny hyaluronové, také pro práci s biostimulačními a vysokofrekvenčními laserovými přístroji, rovněž pro aplikaci botulotoxinu nebo pro provádění chemického peelingu.

Kurzy, kongresy a stáže:

Lékařka se během svého působení zúčastnila řady různých stáží, kongresů či kurzů. Například v roce 2001 absolvovala konferenci od Společnosti korektivní dermatologie a kosmetologie, v roce 2003 podnikla odbornou stáž v oboru dermatochirurgie, v roce 2006 se zúčastnila školení o léčebně-kosmetických možnostech použití botulotoxinu, v roce 2010 absolvovala kurz o kyselině hyaluronové apod.

Členství v medicínských společnostech:

MUDr. Markéta Majerová je členkou České společnosti pro využití laseru v medicíně, Společnosti korektivní dermatologie a Dermatovenerologické společnost a samozřejmě České lékařské komory.

Zajímavosti:

1. Specializaci dermatologie jsem si vybrala, protože…

Už na medicínu jsem šla s rozhodnutím, že se stanu dermatologem. Toto přání brzy vystřídalo druhé – pracovat jako korektivní dermatolog. Je to tvůrčí práce, která mne velice těší.

2. V práci je pro mě důležité…

Především pohodlí klienta - aby se rád vracel, vždy odcházel spokojený, všemu rozuměl a citil se příjemně. A jako korektivní dermatoložka také cením možnost práce pouze s těmi nejmodernějšími a nejlepšími laserovými přístroji.

3. Nejoblíbenější částí mojí práce je…

Ošetřování mimických vrásek aplikací botulotoxinu a výplňovými materiály s kyselinou hyaluronovou. Jsou to moderní, elegantní a velice bezpečné metody, které přináší rychlý a viditelný, ale zároveň přirozený efekt omlazení. 

4. Naše zdraví může nejvíce profitovat z…

Pro naše zdraví je důležité, abychom sami sebe měli „rádi“. Abychom našemu tělu, které máme jen jedno na celý život, dávali zdravou stravu a dle možností i pravidelný pohyb. A abychom měli na blízku své milované a nenechali starosti sužovat naši mysl. 

5. Úspěšný lékař by měl být…

Schopný zhodnotit a vybrat pro pacienta to nejlepší řešení. V našem oboru je ideální, pokud je nadán také jistou zručností. Pak už stačí být pečlivý a šířit dobrou náladu.

6. Na lidském těle mě fascinuje…

Znovu a znovu mě fascinuje, když vidím pacienta před a po operaci očních víček. Jak se jeho pohled projasní, jak to změní výraz jeho obličeje.

7. Nejlepší rada, kterou jsem dostal, byla…

Neboj se realizovat své sny, nepřestávej jim věřit a každý den se k nim pomalu, ale jistě přibližuj.“ To je rada, které si cením.

8. Moje záliby jsou…

Celá rodina hrajeme golf a nejraději společně, abychom si užili jeden druhého. V zimě lyžujeme. Baví mě historie. Rádi zajdeme do kina nebo do hospůdky pozdravit sousedy.

9. Nikdy nejsem bez …

Nikdy nejsem bez nápadu.

10. Moje životní krédo…

Jen mrtvé ryby plují s proudem.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2001

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • PayPal

Zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (37)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Jsem velmi spokojena, pani doktorka moc mila a dobre mi poradila zakroky, ktere jsem ani nevedela, ze existuji :-)

Všechno bylo super, jsem nadšená všem doporučím.

Jako pacient bývám přehnaně citlivý. U zubaře, na ORL apod. občas omdlívám nebo mívám podobné reakce. Nechtěl bych se potkat jako pacienta. V Medicomu jsem byl na laserovém odstranění větších znamének na zádech. Paní doktorka odvedla perfektní práci....Číst dál

Vaší kliniku jsem si vybrala na doporučení mé lékařky. Byla jsem si 100% jistá, že budu spokojená. A opravdu jsem byla spokojená a už se těším na další návštěvu u vás.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (9)

Recenze mezonitě - přirozený efekt

Moc děkuji paní doktorce Markétě Majerové za provedený zákrok. Paní doktorka je vždy velice milá, vstřícná, usměvavá a hlavně ví, jaký zákrok vám pomůže, abyste vypadala dobře a zároveň přirozeně. Je to lékařka na pravém místě, opravdu děkuji....

Číst dál
Odstranění vrásek MUDr. Majerová
Hlavní důvod proč jsem navštívila kliniku, byla paní MUDr Markéta Majerová. Tato paní doktorka je velmi příjemná a profesně úpně dokonalá. S její prací jsem byla vždy velmi spokojená. Všichni jsou příjemní a profesionální.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (8)

Požádejte: MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Jizva po nesešité ráně
Odpověď odborníka · 11. 11. 2014

Dobrý den, jizva podle fotky vypadá jako hypertrofická. Frakčni laser ji pomůže vyhladit, ale je zapotřebí ošetření mnohokrát zopakovat. Začala bych aplikací kortikoidu pro nastartováni vztřebávání nadbytečného vaziva spolu s ošetřením cévnim...

Číst dál

Kliniky

Požádejte: MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!