MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic

(45 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 16, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5139330169
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic
(45 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Markéta Majerová

Univerzitní vzdělání: 

Lékařka vystudovala I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy Praze.

Oblasti specializace, atestace:

V roce 2001 složila atestaci v oboru dermatovenerologie a v roce 2005 pak specializační atestaci v oboru korektivní dermatologie.

Osvědčení, certifikáty:

MUDr. Markéta Majerová je držitelkou několika certifikátů, a to certifikátu pro fotodynamickou terapii, pro aplikaci výplňových materiálů, kolagenu a kyseliny hyaluronové, také pro práci s biostimulačními a vysokofrekvenčními laserovými přístroji, rovněž pro aplikaci botulotoxinu nebo pro provádění chemického peelingu.

Kurzy, kongresy a stáže:

Lékařka se během svého působení zúčastnila řady různých stáží, kongresů či kurzů. Například v roce 2001 absolvovala konferenci od Společnosti korektivní dermatologie a kosmetologie, v roce 2003 podnikla odbornou stáž v oboru dermatochirurgie, v roce 2006 se zúčastnila školení o léčebně-kosmetických možnostech použití botulotoxinu, v roce 2010 absolvovala kurz o kyselině hyaluronové apod.

Členství v medicínských společnostech:

MUDr. Markéta Majerová je členkou České společnosti pro využití laseru v medicíně, Společnosti korektivní dermatologie a Dermatovenerologické společnost a samozřejmě České lékařské komory.

Zajímavosti:

1. Specializaci dermatologie jsem si vybrala, protože…

Už na medicínu jsem šla s rozhodnutím, že se stanu dermatologem. Toto přání brzy vystřídalo druhé – pracovat jako korektivní dermatolog. Je to tvůrčí práce, která mne velice těší.

2. V práci je pro mě důležité…

Především pohodlí klienta - aby se rád vracel, vždy odcházel spokojený, všemu rozuměl a citil se příjemně. A jako korektivní dermatoložka také cením možnost práce pouze s těmi nejmodernějšími a nejlepšími laserovými přístroji.

3. Nejoblíbenější částí mojí práce je…

Ošetřování mimických vrásek aplikací botulotoxinu a výplňovými materiály s kyselinou hyaluronovou. Jsou to moderní, elegantní a velice bezpečné metody, které přináší rychlý a viditelný, ale zároveň přirozený efekt omlazení. 

4. Naše zdraví může nejvíce profitovat z…

Pro naše zdraví je důležité, abychom sami sebe měli „rádi“. Abychom našemu tělu, které máme jen jedno na celý život, dávali zdravou stravu a dle možností i pravidelný pohyb. A abychom měli na blízku své milované a nenechali starosti sužovat naši mysl. 

5. Úspěšný lékař by měl být…

Schopný zhodnotit a vybrat pro pacienta to nejlepší řešení. V našem oboru je ideální, pokud je nadán také jistou zručností. Pak už stačí být pečlivý a šířit dobrou náladu.

6. Na lidském těle mě fascinuje…

Znovu a znovu mě fascinuje, když vidím pacienta před a po operaci očních víček. Jak se jeho pohled projasní, jak to změní výraz jeho obličeje.

7. Nejlepší rada, kterou jsem dostal, byla…

Neboj se realizovat své sny, nepřestávej jim věřit a každý den se k nim pomalu, ale jistě přibližuj.“ To je rada, které si cením.

8. Moje záliby jsou…

Celá rodina hrajeme golf a nejraději společně, abychom si užili jeden druhého. V zimě lyžujeme. Baví mě historie. Rádi zajdeme do kina nebo do hospůdky pozdravit sousedy.

9. Nikdy nejsem bez …

Nikdy nejsem bez nápadu.

10. Moje životní krédo…

Jen mrtvé ryby plují s proudem.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2001

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • PayPal

Recenze (45)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Profesionalni pristup pri me prvni navsteve kliniky, pani doktorka Majerova velmi vstricna a trpeliva, jelikoz se opravdu bojim jehel, cekala a vzdy vpich chladila, vysledek 100%

Chodím již dlouho,přístup na klinice mi vyhovuje

Pani doktorka Majerová ma velice prijemne jednání,ihned při prvni návštěvě jsem se cítila komfortně.Praci vykonává s láskou,příjemným jednáním a za nás velký respekt.Je uzasna.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Jizva po nesešité ráně
Odpověď odborníka · 11. 11. 2014

Dobrý den, jizva podle fotky vypadá jako hypertrofická. Frakčni laser ji pomůže vyhladit, ale je zapotřebí ošetření mnohokrát zopakovat. Začala bych aplikací kortikoidu pro nastartováni vztřebávání nadbytečného vaziva spolu s ošetřením cévnim...

Číst dál

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.