MUDr. Lucie Jurtinová

MUDr. Lucie Jurtinová

(12 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Antala Staška 1670/80, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Lucie Jurtinová
MUDr. Lucie Jurtinová
(12 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 1308 návštěv profilu

Nelíbí se Vám pohled do zrcadla? Již nemusíte nikoho hledat, postarám se o Vás. Obličej potřebuje péči, obzvlášť s přibývajícím věkem. Pomohu Vám trochu obelstít čas.

Nabízím Vám pomocnou ruku ke kráse, k vyššímu sebevědomí.

Specializuji se na estetickou dermatologii, od problémů s pletí, vylepšování prvních vrásek až po napravování toho, co s námi dělá čas - povolování kontur obličeje, hluboké vrásky, nedokonalosti pleti, jako pigmentace, žilky, kožní výrůstky apod.

Nabízím citlivý přístup, individuální poradenství, neboť každého z nás trápí něco jiného.

Vnímám potřeby každého konkrétního klienta a hledám cesty, jak mu vyjít maximálně vstříc. Chápu, že chcete a potřebujete vypadat lépe, pomohu Vám zvolit nejlepší postup, Vaše okolí to ocení.

Vždy používám ty nejkvalitnější a ověřené přípravky.

Ordinace nabízí příjemné prostředí, výbornou dostupnost autem i metrem, a hlavně zcela profesionální a kvalifikovanou péči utvořenou mnohaletou praxí.

Naší prioritou jsou spokojení pacienti s přírozeným mladistvým vzhledem a úsměvem na tváři.

Již 10 let se věnuji estetické dermatologii, má práce mě stále velmi baví (možná čím dál tím víc :)), neustále se vzdělávám a zvyšuji si kvalifikaci. Už od počátku jsem měla štěstí na úžasnou školitelku MUDr. Helgu van den Elzen, která mně za mého působení v MYCLINIC Prague předala všechny své mnohaleté a praxí ověřené zkušenosti s injekčními aplikacemi.

Dermatologickou praxi jsem absolvovala na Dermatovenerologické klinice ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, následně jsem se zde ještě specializovala na korektivní dermatologii, která zcela obsáhne „medicínu krásy.“ Tento obor je velmi progresivní, jsou neustále nové trendy, které je třeba sledovat, ale zároveň se nenechat strhnout a vybrat pro klientku co nejlepší metodu.

Před každým zákrokem je nutné, abychom se s klientkou sjednotily v představě o očekávaném efektu. Na mně je, abych vyčerpávajícím způsobem předložila možné varianty, ale konečné rozhodnutí je vždy na Vás. Vnímám potřeby každého konkrétního klienta a hledám cesty, jak mu vyjít maximálně vstříc. Každé setkání je pro mě jedinečné, snažím se najít podstatu problému.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2010

První návštěva zdarma:

  • Ano

Platební metody:

  • PayPal

Zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (12)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pravidelné vyhlazování vrásek v Praze

Milá a profesionální lékařka

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Lucie Jurtinová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (5)

Odstranění vrásek mezi obočím botulotoxinem
Paní doktorka vše vysvětli a pacienta do ničeho určitě nenutí. Bylo to moje první ošetření botulotoxinem, kterého jsem se nejdřív obávala, nyní vím, že zbytečně. S výsledkem jsem velmi spokojená.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (4)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Lucie Jurtinová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (41)

Botox před odletem na dovolenou
Odpověď odborníka · 18. 7. 2016
Dobrý den, let letadlem se nedoporučuje 24 hodin po aplikaci botulotoxinu, máte ještě spoustu času na zákrok. Užijte si krásné léto. MUDr. Lucie Jurtinová
Jak minimalizovat atrofické jizvy na nose
Odpověď odborníka · 24. 3. 2016

Dobrý den,

nejlepší je navštívit pracoviště estetické dermatologie, kde Vám při osobní konzultaci řeknou všechny varianty, které jsou pro Vás vhodné a také, jaký efekt od nich můžete čekat. Obecně mikroneedeling, laserové ošetření, chemický...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Lucie Jurtinová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!