MUDr. Klaudia Dvořáková - MEDICOM Clinic

MUDr. Klaudia Dvořáková - MEDICOM Clinic

(16 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 14, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Klaudia Dvořáková - MEDICOM Clinic
MUDr. Klaudia Dvořáková - MEDICOM Clinic
(16 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Klaudia Dvořáková působí jako lékařka dermatovenerologie se zaměřením na korektivní dermatologii, dermatochirurgii a od roku 2021 působí na klinice MEDICOM.

Vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, obor všeobecné lékařství v r. 1991.

Získala atestaci, specializovanou způsobilost v oboru dermatovenerologie a je držitelka licence České lékařské komory pro výkon samotné praxe, pro výkon funkce odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru dermatovenerologie. Praxi v oboru absolvovala v průběhu let 1993-2003 na dermatovenerologické klinice FN Bulovka.

Od roku 2003 – dosud působí jako lékařka na dermatovenerologickém odd. Fakultní nemocnice Motol v Praze.

Má letitou praxi v oboru korektivní dermatologie, kdy od r. 2004-2021 pracovala jako lékařka Asklepion Lasercentrum na Klinice a institutu estetické medicíny v |Praze.

Je držitelkou mnoha certifikátů. Prošla řadou odborných workshopů, zúčastnila se domácích i zahraničních kongresů. Je členkou České lékařské komory, České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP a dalších.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Na co se specializujete?

MUDr. Klaudia Dvořáková se na klinice MEDICOM specializuje na injekční techniky používané ke korekci mimických vrásek botulotoxinem, aplikuje výplňové materiály s kyselinou hyaluronovou v kombinaci s plazmaterapii. Zaměřuje se též na přístrojovou rejuvenaci kůže pomocí laserů, radiofrekvence či ultrazvuku.

Co je Vaší doménou? Uveďte své specializace a preferované oblasti činnosti? Jak dlouho se tomuto zaměření věnujete?

Základem mojí práce je komplexní pohled na klienta, snaha o přirozenost a zkvalitnění pleti a kůže vcelku. V mé letité praxi jsem dospěla k poznání, že právě kombinace injekčních technik a přístrojového ošetření je ideální cesta k omlazení a spokojenosti. Mezoterapie při které aplikujeme celou řadu pro kůži potřebných složek včetně plazmy a kyseliny hyaluronové je velice revitalizující bezpečná metoda a umocňuje efekt přístrojové rejuvenace.

Profesní filozofie

Jaká je Vaše filozofie pro vzdělávání a léčení pacientů? Čemu věnujete zvláštní pozornost?

Základem úspěchu je erudovaný, vzdělaný a zkušený lékař. Velice důležité je samozřejmě naslouchat klientovi, pochopit jeho problém a snažit se vybrat tu nejlepší cestu k jeho spokojenosti.

Stále více vnímám přirozenost těla i duše jako celek o který bychom měli s úctou pečovat. Vrásky, které symbolizuji stárnutí, jsou často vnímané negativně, ale právě některé z nich podtrhují charakter člověka, proto je práce korektivního dermatologa velice náročná a to nejen z pohledu práce jako takové, ale i z psychologického aspektu. Stárnutí a změny v životě jsou přirozená věc a je jen na nás, jak to přijmeme.

Naše ordinace

Práce v MEDICOM Clinic mně dává zázemí s velice krásným a klidným prostředím. Velkou výhodou je oddělení místností s přístrojovou technikou, která je na klinice na špičkové úrovni. Na celé klinice je velice vstřícný a profesionální personál.

Právě možnost konzultace v klidném prostření mně dává maximální prostor se plně soustředit na potřeby klienta.

Zajímavosti

Jako lékařka jsem pochopila, že celoživostní vzdělávání v oboru je nutností. S věkem si ale více uvědomuji čas a proto se ho snažím rozdělit i pro rodinu a pro své zdraví. Každý den se snažím alespoň hodinu věnovat sportu. Posledních 5 let jsem úplně propadla plavání díky skvělé trenérce. Ráda lyžuji, miluji hory v každém počasí a mnoho let již cvičím jogu, která mně pomáhá s koncentrací a harmonizuje mě v celku. Nepostradatelná je pro mě i kutura, která mně pomáhá překonat hektičnost dnešní doby. Miluji galerie, kde se vždy dokažu odprostit od přítomnosti.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 570

Recenze (16)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

U paní doktorky Dvořákové jsem byla již po druhé. Má velmi empatický přístup. Cítila jsem se komfortně a zákroky, které jsem u ní podstoupila byly provedeny na vysoce profesionální úrovni a jednoznačně jsem pocítila pozitivní změnu.

Skvělá a rychlá pomoc v oblasti dermatologie. Děkuji.

Nemám žádnou připomínku, vše funguje tak jak má, vstřícnost a profesionalita personálu na vysoké úrovni, taktéž prostředí kliniky. MUDr. Dvořáková, za kterou jsem přišla z Asklepionu je odborník na svém místě a úžasný člověk, děkuji, že jste.

Zobrazit další recenze

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.