Zapáchající pot 8-leté dcery

Uzivatel
11. 9. 2007 · Poslední odpověď: 8. 2. 2008

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nadměrné pocení u mé 8 leté dcery. Občas se potí, ale pot hrozně čpí. Co by se dalo proti tomu dělat.Je to pro ni dosti nepříjemné.Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika LLC
Olomouc · 12. 9. 2007
Dobrý den, problematiku nadměrného pocení řešíme aplikací botulotoxinu injekční metodou do podpaží. Cena je 8.000,-Kč. Ovšem vhledem k věku Vaší dcery bych nejprve doporučovala zjistit příčinu jejího problému.
S pozdravem Petra Gargošová, manager Laserového léčebného centra
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
0 adres v · 12. 9. 2007
Dobrý den, v MYCLINIC prague úspěšně používáme k odstranění pocení aplikaci botulotoxinu. V případě Vaší dcery doporučuji celkové interní vyšetření k objasnění příčiny.
Premium
Praha · 12. 9. 2007
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz.Doporučila bych Vám endokrinologickou konzultaci či s interním lékařem, ten by doporučil jak dál postupovat.Cena za konzultaci je od 1.200,-Kč, nutné bude odebrat krev na hormonální profil.Pro objednání nás kontaktujte na .S pozdravme za GHC kliniku Věra Šobrová.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
0 adres v · 11. 9. 2007
..doporucil bych nejdrive zkontrolovat internisticky stitnou zlazu a vyloucit jine onemocneni a pokud se bude jednat o konstituzcni problem , pak je mozno lehce pomoci
Botoxem a pri uspechu evtl. pozdeji po jemne trvale ambulantne nejmodernejsim laserem .....
terminy
neb primo Dr. Werner

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi