Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika nehtu

veronika_z236532
31. 8. 2014 · Poslední odpověď: 8. 12. 2014

Dobrý den, před několika lety se mi stal úraz kdy došlo k poškození nehtového lůžka na palci u nohy ( šlápnutí koněm).Nehet roste na menší ploše a tzv. do drápu.Podstoupila jsem ,,plastiku nehtového lůžka,, stržením a úpravou nehtového lůžka, vlastně mi to ani nemohlo. Zajímalo by mě jestli je možné podstoupit i jinou plastiku ve formě nějakého implantátu třeba i umělého nehtu? Myslím i zákrok nehrazený ze ZP. Vzhledem k tomu že jsem žena je to pro mě estetický problém hlavně v letních měsících.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Radek Lhotský
Trutnov . 8. 12. 2014
Dobrý den, o technice s implantátem jsem nic dosud neslyšel a myslím, že všude se dělají zákroky hrazené běžně pojišťovnou. Co se týče drápovité deformity nehtů, bývají často důsledkem nedostatečné opory nehtu zespodu pod lůžkem, kde může byt poškozená kost, jako důsledek třeba zlomeniny. V takovém případě je třeba se zaměřit na tuto kostěnou oporu a žádné strhávání a ořezávání nehtového lůžka nepomůže. Nehet/prstík by chtělo vidět vč. snímků RTG a dle nálezu pak navrhnout řešení, které jistě existuje. Hezký den. Dr Lhotský, Vysoké nJ.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi