Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lze odstranit (vybělit) tmavé podpaždí?

Rozdol
8. 10. 2020 · Poslední odpověď: 17. 11. 2020

Dobrý den,

od té doby, co jsem si začala holit podpaždí, ho mám tmavé. Kůže je taková povislá. Nejvíc mě vadí to, že je to ošklivé, tmavé, vypadá to jakoby to bylo špinavé, neoholené. Opravdu si nevím rady. Byla jsem na kožním, tam mi nic neporadili. Zkoušela různé "babské rady" také nic. Lze to nějak odstranit? Moc děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 9. 10. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den Rozdol,
ošetření ke zmírnění nebo odstranění pigmentace v podpaží děláme. Vhodná by byla min. 3 laserová ošetření pomocí laseru Qswitch nebo IPL ošetření, podle toho, jaký jste fototyp. Zároveň bychom Vám doporučili pro domácí péči individuálně namíchané kosmetické krémy od firmy Universkin pro další depigmentaci podpaží. Tedy kombinace laser/IPL s kosmetikou Universkin. 5ešení existuje, domluvte si konzultaci u nás, rád Vás uvidím.
Zdravím
Dr Alberto Leguina-Ruzzi
Dermatolog, estetická dermatologie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 17. 11. 2020
dobré dopoledne, pigmentace lze odstranit laserem. Jsou nutné 2-3 ošetření. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi