MUDr. Pavel Giebel

MUDr. Pavel Giebel

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
U Nemocnice 1161, Ostrov, Karlovarský kraj
MUDr. Pavel Giebel
MUDr. Pavel Giebel
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Pavel Giebel

vedoucí lékař kliniky plastické a estetické chirurgie Clinic for Luck, chirurg specialista, certifikovaný plastických chirurg

MUDr. Pavel Giebel se ve své praxi specializuje především na oblast všeobecné chirurgie a plastické a estetické chirurgie. Blíže se věnuje například zvětšením (augmentacím) prsou, zmenšením prsou či jejich modelací, dále liposukcím, plastickým operacím nosu, plastickým operacím stehen a paží, také břicha, uší nebo očních víček, liftingu obličeje, modelacím stydkých pysků nebo gynekomastiím.

Dosažené vzdělání:

MUDr. Pavel Giebel vystudoval Gymnázium v Plzni. Následně pokračoval ve studiu na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, kde v roce 1993 úspěšně odpromoval a získal akademický titul MUDr.

V roce 1996 zdárně složil atestační zkoušku I. stupně v oboru všeobená chirurgie. O sedm let později, v roce 2003, pak složil také specializační atestační zkoušku v oboru plastická chirurgie.

Významné praxe v nemocnicích:

Lékař získal své praktické dovednosti v oboru všeobecná chirurgie v Mulačově nemocnici v Plzni. Oboru plastická chirurgie se následně věnoval ve Fakultní nemocnici Plzeň.

Významné privátní praxe:

MUDr. Pavel Giebel nabyl svých zkušeností také na privátních klinikách. Působil na Klinice plastické chirurgie Aestea Klinik v Plzni, také na privátní plastické chirurgii v Rokycanské nemocnici. Zastával též funkci primáře na soukromé klinice plastické chirurgie GiSant v Karlových Varech. V současné době působí ve funkci vedoucího lékaře soukromé kliniky plastické chirurgie Clinic for Luck v Ostrově.

Členství v odborných medicínských organizacích:

Lékař je členem jak českých odborných lékařských společností, a to ČLK (České lékařské komory) a SEC (Společnost estetické chirurgie), a současně také společností mezinárodních, a to ISAPS (The International Society of Aesthetic Plastic Surgery) a IPRAS (International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

Recenze (6)

4.8
6 Recenzí · 100 % doporučuje

Velká spokojenost ,jefu na další vylepšení.

Operace očních víček

Precizní provedení operace víček

Kompletní příběh (Operace očních víček):

Precizní provedení zákroku panem primářem Pavlem Giebelem, jeho profesionální a lidský přístup, péče a vysvětlení všech podrobností zákroku, jakož i přístup ostatního personálu mi dovoluje hodnotit Clinic for Luck jako vynikající ústav.Jsem velmi spo...Číst dál

Doporučuji operaci víček

Operace očních víček

Horní víčka v Karlových Varech

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.