MUDr. Pavel Giebel

MUDr. Pavel Giebel

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
U Nemocnice 1161, Ostrov, Karlovarský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Pavel Giebel
MUDr. Pavel Giebel
(6 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Pavel Giebel

vedoucí lékař kliniky plastické a estetické chirurgie Clinic for Luck, chirurg specialista, certifikovaný plastických chirurg

MUDr. Pavel Giebel se ve své praxi specializuje především na oblast všeobecné chirurgie a plastické a estetické chirurgie. Blíže se věnuje například zvětšením (augmentacím) prsou, zmenšením prsou či jejich modelací, dále liposukcím, plastickým operacím nosu, plastickým operacím stehen a paží, také břicha, uší nebo očních víček, liftingu obličeje, modelacím stydkých pysků nebo gynekomastiím.

Dosažené vzdělání:

MUDr. Pavel Giebel vystudoval Gymnázium v Plzni. Následně pokračoval ve studiu na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, kde v roce 1993 úspěšně odpromoval a získal akademický titul MUDr.

V roce 1996 zdárně složil atestační zkoušku I. stupně v oboru všeobená chirurgie. O sedm let později, v roce 2003, pak složil také specializační atestační zkoušku v oboru plastická chirurgie.

Významné praxe v nemocnicích:

Lékař získal své praktické dovednosti v oboru všeobecná chirurgie v Mulačově nemocnici v Plzni. Oboru plastická chirurgie se následně věnoval ve Fakultní nemocnici Plzeň.

Významné privátní praxe:

MUDr. Pavel Giebel nabyl svých zkušeností také na privátních klinikách. Působil na Klinice plastické chirurgie Aestea Klinik v Plzni, také na privátní plastické chirurgii v Rokycanské nemocnici. Zastával též funkci primáře na soukromé klinice plastické chirurgie GiSant v Karlových Varech. V současné době působí ve funkci vedoucího lékaře soukromé kliniky plastické chirurgie Clinic for Luck v Ostrově.

Členství v odborných medicínských organizacích:

Lékař je členem jak českých odborných lékařských společností, a to ČLK (České lékařské komory) a SEC (Společnost estetické chirurgie), a současně také společností mezinárodních, a to ISAPS (The International Society of Aesthetic Plastic Surgery) a IPRAS (International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery).

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2003

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • PayPal

Recenze (6)

4.8
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Velká spokojenost ,jefu na další vylepšení.

Precizní provedení operace víček

Kompletní příběh (Operace očních víček):

Precizní provedení zákroku panem primářem Pavlem Giebelem, jeho profesionální a lidský přístup, péče a vysvětlení všech podrobností zákroku, jakož i přístup ostatního personálu mi dovoluje hodnotit Clinic for Luck jako vynikající ústav.Jsem velmi spo...Číst dál

Doporučuji operaci víček

Zobrazit další recenze

Kliniky

Clinic for Luck

Clinic for Luck

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.