Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění podbradku v mladém věku

Anonymní
3. 5. 2021 · Poslední odpověď: 6. 5. 2021

Dobrý den, je mi 23 let, vážím 60kg, celkově postavou štíhlá a trápí mě "dvojitá brada". Chtěla bych se zeptat, zda by pomohla liposukce podbradku nebo laserová liposukce? A zda je to v mladém věku možné? Případně zda jsou i jiné možnosti, přála bych si výraznější rysy. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 6. 5. 2021
Dobrý den.
Vhodná by byla osobní konzultace. Bylo by možné podstoupit liposukci podbradku, nebo ošetření přístrojem Protégé Elite- mimo jiné redukuje i tuk a vypne pokožku v oblasti podbradku.
Hezký den přeji.
MUDr. Vašek, FORMÉ Clinic, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 4. 5. 2021
Dobrý den,
pokud máte tukový polštářek v oblasti podbradku, je možná liposukce. Protože jste mladá a kůže v tomto věku bývá elastická a schopná se stáhnout, lze liposukci provést klasickou metodou. Obvykle se tento výkon provádí jen v lokální anestesii a po výkonu můžete odejít domů. Důležitá je fixace podbradku a nošení elastické komprese po dobu jednoho týdne stále a další týden přes noc.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg, Praha
Praha . 4. 5. 2021
Dobrý den,

jestliže jste štíhlá, dvojitá brada může být způsobena nadbytkem kůže a ustupující bradou. Potom její modelace pomocí gelu kyseliny hyaluronové může problém elegantně vyřešit.
S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog klinika Yes Visage Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Chci podstoupit chirurgicke odstraneni podbradku - Praha

Sarka762237
Sarka762237
4. 12. 2018 · Poslední odpověď: 5. 12. 2018

dobry den, zhubla jsem bezmala 50 kg a zustal mi volne visici kozni lalok podbradku, u ktereho mi kozni lekari potvrdili, ze jde o nefunkcni kuzi, ktera se jiz nezatahne. stale mam okolo 100 kg, ale dale jiz neredukuji. podbradek (vzhledem k vaze) obsahuje i tuk. mela bych zajem o chirurgicke odstraneni kuze a liposukci podbradku v ramci ambulantni navstevy a lokalni anestezie. velmi prosim o reakce, kde bych tento zakrok mohla v Praze podstoupit. zajem o ruzne lasery a dalsi neinvazivni metody nemam. dekuji, hezky den, Sarka.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 5. 12. 2018
Dobrý den,

liposukce podbradku je možná v lokální anestezii ale ta samotná povislou nadbytečnou kůži nevyřeší. Zda je možné jí odstranit chirurgickým zákrokem v lokální anestezii, pravděpodobně ano, lze ale posoudit až při osobní konzultaci.

Odstranění podbradku - možnosti - štíhlá žena

slavka92212
6. 11. 2017 · Poslední odpověď: 7. 11. 2017

Odstranění podbradku - jsem žena 59 let, bez nadváhy. Ráda bych si nechala odstranit podbradek - viz fota. Četla jsem o metodě Belkyra, ale zarazila mne cena - cva 17 tis., přičemž je potřeba prý 3-6 sezení. To by se vyšplhalo na 100 tis. To snad není možné? Nebo se to počítá jinak? Dále mne zajímá když tam asi nemám moc tuku, jestli lze kombinovat dvě metody (liposukci a odstranění povislé kůže a na kolik by to cca vyšlo a kde. Moc děkuji předem za odpovědi.

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 11. 2017
Nejlepší odpověď
Po pročtení názorů kolegů si předně myslím, že by bylo dobré oběhnout pár pracovišť. Já sám moc nepreferuji lákavé moderní metody, ale je to věc názoru.Z mého pohledu je to na facelift (zaměřený na tuto krajinu), ale i tak to klenutí v podbradku může zůstat. Je to na delší povídání a přesahuje to rámec odpovědi. Vámi uvedenou metodu neznám.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Rhinoplastika a liposukce podbradku

Klara10
10. 11. 2020 · Poslední odpověď: 15. 11. 2020

Dobrý den, mám v plánu podstoupit rhinoplastiku, liposukci podbradku + zvýraznění dolní čelisti. Poprosila bych o názor v jakém pořadí je nejlepší tyto zákroky podstoupit? A také za jak dlouho je možné podstoupit další zákrok? Děkuji mnohokrát. Bylo mi řečeno, že mohu podstoupit vše najednou, ale to pro mě není vyhovující a proto mě zajímá, za jak dlouho bych mohla podstoupit tyto zákroky za sebou.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Věra Šatánková
Praha . 15. 11. 2020
Dobrý den!
Rhinoplastiku a liposukci podbradku je možné podstoupit jako první v jedné operační době. Pak se uvidí, do jaké míry je potřeba zvýraznit vaši bradu.
Pokud bude tato operace potřeba, pak odstup od první série operací by měl být minimálně 4 až 5 měsíců.
V případě zájmu prosím o domluvení konzultace se mnou u nás na klinice, rádi Vás uvidíme.
S pozdravem,
MUDr. Věra Šatánková
Plastický chirurg
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 2. 2021
Brow lift
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 5. 2017
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2022
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2020
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2020
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2020
Odstranění podbradku
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Lipolýza
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 9. 2015
Odstranění podbradku
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi