MUDr. Naďa Dufková

MUDr. Naďa Dufková

Žádné recenze
Ohodnotit
Nosálovská 170/16 , Vyškov, Jihomoravský kraj
MUDr. Naďa Dufková
MUDr. Naďa Dufková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Naďa Dufková je specialistkou v oboru estetické medicíny. Vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kterou zakončila v roce 1991. Dosáhla odbornosti v oboru neurologie, které se věnovala na neurologickém oddělení nemocnice Vyškov, kde zastávala pozici lékařky JIP a odborné ambulance. Od roku 2002 pracuje na soukromé klinice, kde se věnuje korektivní a estetické medicíně. Má certifikaci pro aplikaci výplňových materiálů kyseliny hyaluronové, botulotoxinu, niťového liftingu nebo plazmalitingu. Je členkou několika odborných společností, například České lékařské komory, Společnosti flebologické, lymfologické, angiologické či Asociace Anti-aging medicíny. Neustále se vzdělává, je pravidelnou účastnicí kongresů v Česku i v zahraničí, workshopů i seminářů.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Naďa Dufková nabízí komplexní služby z oblasti estetické a anti-aging medicíny. Mezi zákroky a ošetření, které nabízí, patří: aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů (kyselina hyaluronová, Radiesse), injekční lipolýza, chemický peeling, plazmaterapie (Tray LIFE), mezoterapie a dermaroller, ošetření mezonitěmi a odstranění znamének frakčním CO2 laserem COSCAN.

Naše ordinace

V dnešní době pracuje MUDr. Naďa Dufková v soukromém zdravotnickém zařízení Sunmed v Brně. Kde poskytuje většinu služeb spojených s estetickou medicínou. Mezi její kolegyně patří Jana Procházková a Karolína Prachařová (kosmetika, biostimulační laser, mikrodermabraze, ultrazvuková špachtle), Jana Greplová, Radka Hnízdilová (masáže, lymfatické masáže, Vacupress, ultrazvuková lipolýza-kavitace, manikúra) a další.

Sunmed s.r.o.

Sunmed s.r.o. je moderní zdravotnické zařízení, které bylo založeno v roce 2006 a od té doby poskytuje služby v oblastech neurologie, rehabilitace, estetické medicíny a péče o tělo. Kromě široké nabídky estetických ošetření obličeje nabízí též širokou nabídku masáží, lymfatických masáží a ošetření účinných k modelaci celého těla. Cílem tohoto centra je především podpoření přirozené krásy klientů a její zachování. Jeho mottem je: „Každý člověk se stává hezčím, když má radost.“.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.