Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Facelift v mladém věku

PavelKomar
26. 1. 2021 · Poslední odpověď: 10. 2. 2021

Dobrý den, je mi 22 let, ale dlouho mě trápí hodně vyhublý obličej a tuk se mi do něj neukládá, vypadám proto unaveně, ztrhaně až nemocně, jsou mi vidět všechny kosti i kosti pod očima. Může se provést facelift u kluka v tak mladém věku?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 2. 2021
Dobrý den,
v tomto věku vhodné podstoupit neinvazivní ošetření, případně miniinvazivní. Abychom se mohli více vyjádřit a doporučit něco konkrétního, je nutná osobní konzultace.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
ABClinic Art & Beauty
Praha . 8. 2. 2021
Dobrý den Pavle,
zde by bylo třeba znát Váš celkový BMI, osobní anamnézu a zvážit evtl. správnou kombinaci a načasování výkonu. Všichni stárneme a tak je jistě obecně platné, že s operací typu facelift se čeká do relativně pozdního věku. Nicméně dnes máme i mini-invazivní či neinvazivní zákroky, jež doporučujeme i v mladším věku. Objem a tvar musí být vždy v harmonii- na to je potřeba pamatovat. A tak, pokud nemáte pod kůží “podklad”, nemusí být samostatně provedený facelift ( i ten má mnohé technické varianty) ideální. Na druhé straně jako součást celkového přístupu k Vašemu obličeji to může být jedna ze součástí terapie.
U nás na klinice Vám můžeme nabídnout, v rámci osobní konzultace, i 3D vizualizaci před a po operací. Pokud byste měl zájem o více informací, sjednejte si termín konzultace se mnou a rád se Vám budu věnovat. Společně jistě najdeme pro Vás to nejlepší řešení.
S pozdravem,
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění podbradku
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2021
Facelift
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2017
Brow lift
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 5. 2017
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2020
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2020
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2022
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2020
Facelift
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2020
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi