Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Malinké Fibromky

Johanka231175
15. 6. 2015 · Poslední odpověď: 16. 6. 2015

Mám na víčka malinké Fibromky, oční mi je chce na mou žádost odstranit elektrokoagulací, jsem zvyklá na lasery, je to standardní ošetření? Jinak to dělá málokterý očař.

Díky za info.... Laser lze použit na víčka?? Vždyť se oči chrání brýlemi! ??

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 16. 6. 2015
Dobrý den, drobné fibromky na víčkách odstraňuji běžně, nejčastěji shave excizí- prostým seříznutím, elektrokoagulací je to možné také jen trochu více to bolí, ale zase to poté nekrvácí, lasery jsou vhodné také, ale vzhledem k ochraně oka kovovou krytkou se musí znecitlivit oko a pod víčko přiložit krytka a to mi připadá příliš komplikované a dyskomfortní. Výsledek se stejný u všech zákroků, víčka se hojí bez jizvičky většinou.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 15. 6. 2015
Dobry den, je vhodny Co2 frakční laser. Oko je chráněno speciálním chránicem. Zdravi dr Vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní, víčka překrývají značnou část oka. Ani se nedivím, že lékař laser nechce použít- to oko je až příliš blízko.... Dovolím si poznamenat, že laser je výborný pomocník, ale ne vždy je na místě ho použít. Toto vždy musí rozhodnout odborník. Zajisté existují "běžné" chirurgické techniky, kterými je možno Vámi popisované fibromky bez problémů a následků odstranit. Jako plastický chirurg bych si Vám dovolil nabídnout klasickou plastiku horních víček, kdy by se odstranil případný kožní nadbytek a spolu s ním i ty fibromy, spojilo by se dobré s užitečným, Svěřte se odborníkovi, který Vám doporučil jistě optimální řešení.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi