Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Chirurgické odstranění znaménka v obličeji?

Yef
Yef
8. 12. 2016 · Poslední odpověď: 31. 12. 2016

Dobrý den. Chtel bych odstranit mateřské znaminko( viz. foto z přílohy). Znaminko je poměrně velké a nachází se na obličeji. Ptal jsem se na možnost laserové odstraneni, a řekli mi že to nepůjde. Jedině chirurgicky zákrok. Zajímá mne jaká jsou rizika při odstranění, jestli nebude poškozen lícní nerv?Jak přibližně to bude vypadat po operaci?Jak dlouho trvá operace a doba hojení , kdy budu moct zase pracovat( pracuji jako SAP konzultant)? Bylo by možný vzít nemocenskou? Kolik to muže přibližně stát ?Jaka já čekací lhůta na operaci?Kolik stojí osobní konzultace a jestli se platí nějaká pokuta, pokud by jsem na zákrok nemohl kvůli nachlazení? Dekuji vám moc krát za odpověď .

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den, chirurgické odstranění Vašeho znaménka se opravdu jeví jako nejvhodnější řešení. Každé pracoviště má svůj postup a svá pravidla, nelze na otázky odpovědět za někoho jiného. Pro Vás je nejdůležitější najít lékaře, se kterým zákrok proberete a on Vás seznámí se všemi případnými komplikacemi a také s očekávaným efektem zákroku, popř. Vám ukáže fotky před/po u podobných výkonů. Jistý je otok po výkonu, zarudnutí v období hojení, viditelná jizva i po zhojení. Vše ostatní až podle pracoviště, pro které se rozhodnete. S pozdravem, Jana Hlaváčková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Táňa Andreasová
MUDr. Táňa Andreasová
Žádné recenze
31. 12. 2016
Dobrý den, také bych doporučila spíše chirurgické odstranění plastickým chirurgem. Záleží, kam se objednáte, tam Vám vše vysvětlí. Event. následnou jizvu je pak možné odstranit laserem.
S pozdravem
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 12. 12. 2016
Dobrý den, tento typ znaménka lze odstranit laserem, metoda je šetrná, bez vzniku nežádoucích jizev, bližší informace Vám ráda sdělím na osobní konzultaci, cena by se pohybovala cca - odhadem kolem 5 000 Kč.
S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová
************
Premium
Dobrý den,

v dnešní době je určitě nejvýhodnějším způsobem odstranění takového znaménka odstranění laserem. Znaménko by se odpařilo vrstvu po vrstvě frakčním CO2 laserem s vysokým rozlišením ( 2500 pix na cm2 ). Je to nejpreciznější způsob odstranění znaménka. Výhodou odstranění laserem je zachování růstu vousů, je minimální riziko vzniku jizvy a zákrok je také minimálně bolestivý a invazivní. Není nutné chodit na nemocenskou, ihned po aplikaci se můžete vrátit do běžného života. Cena za odstranění by se pohybovala kolem 5.000,- Kč.
V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na emailové adrese: ******** nebo na tel. čísle *******

S pozdravem
med-laser centrum Jihlava
Praha . 9. 12. 2016
Dobrý den,
Ano, uvažované mateřské znaménko, pokud ho chcete odstranit, skutečně vyžaduje chirurgický zákrok, není rozumné pokoušet se o odstranění lasrem. Doporučovala bych rozhodně plastického chirurga. Je možné, ze bude vhodnější provést zákrok ve 2 etapách. Všechny ostatní Vaše otázky Vám musí zodpovědět lékař, který bude provádět zákrok, mohou být různé varianty. Samozřejmě, vždy je úvaha, zda to tedy vůbec odstraňovat, výsledek vždy bude ten, že tam nebude znaménko, ale bude tam jizva, kde též existuje možnost, že i přes všechna poučení předem se Vám z nějakého důvodu nebude líbit.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Keloid po neštovicích

Nicollena
27. 5. 2013 · Poslední odpověď: 22. 12. 2013

Pěkný večer, včera jsem navštívila chirurga v Trutnově, jelikož jsem chtěla vříznout viditelnou jízvu po neštovicích. Lékař mi mi napsal: Nad manubrium sterni je patrný keloid po neštovicích. Závěrem dodal, že mi to nevyřízne! Terapii mi napsal: 6x karboxyterapie, poté obstřik DepoMedrol. Chtěla jsem se zeptat, jestli je to opravdu takové, že to nelze vyříznou. Přemýšlela jsem, že bych ještě zkusila navštívit kliniku v Hradci. Má to smysl tam tedy jezdit nebo podstoupit karboxyterapii? Já osobně mám obrovský strach z jehel.... děkuji za odpověď a přeji pokud možno pěkný zbytek večer Nicoll

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

postup Vašeho ošetřujícího lékaře rozhodně nebyl chybný. Pokud chcete vyzkoušet, jaký postup navrhne ještě jiný lékař, rozhodně není na škodu navštívit také kliniku v Hradci. My léčíme keloidní i čerstvé jizvy biostimulačním laserem, kdy se jizva vypne, vyhladí, zesvětlá, stane se méně nápadnou.

Více informací , Veškeré konzultace provádíme zcela bezplatně a nezávazně.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Bc. Petra Řehořková
Petra Clinic
Klinika estetické medicíny

Je odstranění znaménka ambulantní?

jajik
12. 12. 2013 · Poslední odpověď: 13. 12. 2013

Dobrý den,jdu na odstranění znaménka je velké asi 5x3 cm,odstraní to v místním umrtvení a chtěla bych se zeptat jestli to bude ambulantně nebo tam budu muset třeba den ležet? Doktor řekl že to bude trvat hodinu ale jestli mě hned pustí to neřekl :-( děkuji za odpověď

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 13. 12. 2013
Dobry den,obvykle se znamenka resi ambulantne v mistnim znecitliveni,coz znamena,ze po zakroku pujdete domu a budete dochazet na kontroly.zdravi drvraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Hradí odstranění baziliomu pojišťovna?

Ina340790
Ina340790
2. 9. 2019 · Poslední odpověď: 3. 9. 2019

Na kořeni nosu se mi vytvořil bazaliom s postupnou progresí, vel. cca 8 mm v barvě kůže s cévní injekcí. Po návštěvě lékaře na ORL, kam mě doporučil kožní lékař mi bylo sděleno, že se tato rezistence musí odstranit chirurgicky i s okolní zdravou tkání a bude se provádět excize s plastikou. Bez jakékoliv konzultace, bez osobního přístupu mě lékař objednal k zákroku cca za měsíc s následnou hospitalizací. Nemám k němu důvěru, nechoval se profesionálně, nepodal mi žádné bližší informace o zákroku, jsem z toho zmatená a jelikož se jedná o obličej, nemám v úmyslu si nechat provádět tento zákrok lékařem na ORL, o jehož praxi, ani o něm nemám žádné informace. Vlastně ani nevím, kdo by měl zákrok provádět. Zřejmě náhodný lékař, který bude mít operační den. Nemám v žádném případě v úmyslu za takových okolností a bez informací tady zákrok podstoupit. Chci se zeptat, jak je tento výkon náročný, co obnáší, zdali by ho neměl provádět plastický chirurg a zdali je možno zákrok provést přes pojišťovnu. Zákrok má být proveden v LA. Případně radu, na koho se obrátit v Ostravě. Děkuji za informaci. Ina

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 3. 9. 2019
P.S. Je trochu zvláštní, že Vás kožní lékař poslal s klinicky zřejmě poměrně jasným bazaliomem na kořeni nosu k ORL lékaři, asi k tomu má nějaké důvody. Posunutí k plastickému chirurgovi je ale logičtější.
Ještě jednou příjemný den, Koutná
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění znamének
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2023
Odstranění znamének
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2023
Odstranění znamének
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 5. 2012
Odstranění znamének
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 3. 2014
Odstranění kožních výrůstků
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 11. 2023
Odstranění tetování
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2024
Laserové odstranění rozšířených žilek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 1. 2016
Odstranění xantelazmat
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 6. 2015
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 2. 2008
Odstranění tetování
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi