LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE
LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE

LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE

Premium
(13 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Brtnická 1, Jihlava, Kraj Vysočina Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Pracovní doba: Na objednání
IČP nebo IČO 64525821
LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE
LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE Premium
(13 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 18620 návštěv profilu

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava nabízí komplexní estetická ošetření, při kterých využívá moderní laserovou technologii. Jako příklad můžeme uvést například frakční Nd YAG laser, který je velmi účinný při léčbě akné, karbonovém peelingu a také například při odstranění tetování.Dále je v Laserovém centru estetické dermatologie Jihlava používán frakční RF CO2 laser SELLAS Cis-F1, jehož výsledky jsou vynikající a zároveň je lze pozorovat ihned. Zmínit musíme také fakt, že během ošetření tímto laserem není zapotřebí anestezie.

Díky využití laserové technologie jsou zákroky minimálně invazivní – z tohoto důvodu probíhají zákroky ambulantní formou, klient se může ihned po ošetření vrátit do běžného života.

Zařízení se nachází v Jihlavě, konkrétně v Brtnické ulici. Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení. V centru působí celkem 2 lékaři – Prim. MUDr. Štefan Dubáň a MUDr. Marie Policarová. Dále zde pracuje laserový terapeut Thomas Goll.

Centrum nabízí širokou škálu služeb – faktem zůstává, že laser má opravdu široké využití. S jeho pomocí je možné provést korekci jizev či hyperpigmentací. Zároveň dokáže pomoci odstranit bradavice, mateřská znaménka či kožní výrůstky. Pozitivní efekt má i při léčbě akné či plísňových onemocnění nehtů.

Fotodynamická laserová terapie akné

Akné je problémem, který trápí řadu dospívajících, ale i dospělých. Nejinak tomu je i v případě drobných jizviček, které po akné vznikají. Díky moderním postupům už je však možné akné účinně léčit – a to i bez užívání léků (například antibiotik). Jednou z možností, kterou nabízí i Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava, je fotodynamická laserová terapie. Tento postup se doporučuje pro řešení všech projevů zánětlivého akné. Nutno zmínit, že laserová terapie je bezbolestná, výsledky jsou navíc viditelné již po prvním ošetření.

Odstranění tetování

Rozumíme tomu, že z dříve žádoucího tetování se s postupem času může stát nechtěná ozdoba kůže. Součástí našich služeb je proto možnost odstranění tetování. Při tomto zákroku využíváme moderní frakční Q-swiched Nd:YAG laser.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • Deutsch
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenze (13)

4.7
13 Recenzí · 100 % doporučuje
Odstranění znamének

Na hlavě ve vlasech jsem měl až moc velké znaménko a když jsem se nechal ostříhat, tak to nevypadalo hezky, proto jsem napsal email do Laser Centrum, kde mi odpověděli na moje otázky a hned semnou domluvili termín. Všichni byli přátelští a zákrok ud...Číst dál

Dopadlo to dobře během hojení jsem řešil průběh komunikací emailem...

Zákrok byl krátký a bezbolestný, hojení proběhlo naprosto v pořádku a nyní už skoro není znát, že bych nějaké ranky na obličeji měla. Kliniku doporučuji, byli na mě moc milí, vše mi vysvětlili před i po zákroku, co mě čeká.

rychlost objednání super. Také hojení bylo bezproblémové

Zobrazit další recenze
Požádejte: LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (5)

Bradavice na rukou

Dobrý den, chtěla bych velmi pochválit pana Golla, který odstraňoval mé 8-leté dceři bradavice na rukou, které se nám nedařilo odstranit mastičkami ani tekutým dusíkem. Po laserovém ošetření, které proběhlo před měsícem jsou bradavice pryč....

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (8)

Požádejte: LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (28)

Fleky na obličeji po laseru
Odpověď odborníka · 3. 1. 2019

Dobrý den, pravděpodobně se Vám vytvořil zánět, který způsobil krém s ochranným faktorem proti slunci (chemická reakce ). V tomto ročním období není vůbec zapotřebí tyto krémy použivat ( kromě vysokohorských oblastí ). Na ošetřená místa stačí...

Číst dál
Zjizvené nohy
Odpověď odborníka · 12. 12. 2017

Dobrý den, zlatý standard pro vylepšení jizev je odpařovat jizvy frakčním CO2 laserem. Jizvy se vrstvu po vrstvě odpaří, aby byly souměrné...

Číst dál
Zjizvené nohy
Zobrazit další zodpovězené otázky

Lékaři z pracoviště

Požádejte: LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!