Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Podbradek/nevýrazná brada a nos se skobou

Anonymous654712
Anonymous654712
3. 5. 2018 · Poslední odpověď: 24. 5. 2018

Dobry den, Mám 17let (za 3měsíce 18), 43kg a 160cm. Jsem stihla, ale trápí mě podbradek/nevyrazna brada a nos se skobou. Co se týče brady, co si myslíte ze by pro mě bylo ideální? Liposukce/posunutí čelisti/implantát/bioplastika. Co se tyče nosu, který chci vyřešit nejdříve (nejlépe v květnu), tak hledám šikovného doktora, u kterého je možno zaplatit půlku zákroku a zbytek doplatit ve splátkách (nejlépe bez navýšení) a nebude vadit, ze mám 17let. Zákonný zástupce je samozřejmostí. Vim, ze je důležitá konzultace, ale chci aspoň trochu poradit. Dekuju. Posilam aktuální fotku X představa  XXX fotky byly na přání pacienta smazány

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 5. 2018
Na našem pracovišti děláme dospělé jedince, tedy po 18 tém věku života. Jste vhodná asi na profiloplastiku, ale obličej bude zralý tak kolem 22 - 23 roku věku. Je to ny Vás. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. (po 18 roce života)
Na konsultaci se můžete objednat na *********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobry den,
u planovani rinoplastiky je dulezite ukonceni kostniho rustu (i proto se operace provadeji az od 18cti let) a taky je vhodne alespon zakladni vysetreni funkce nosu, ktere nam urci, jestli by planovana operace byla pouze esteticka, nebo i funkcni.
Co se tyce brady- dle fotografie nepredpokladam, ze by Vas profil nejak dramaticky zmenilo odsati podbradku. Problem tkvi spis v nedostatecne vysunute spodni celisti a chybejicimu objemu v oblasti brady.
Idealni je konzultace u maxilofacialniho chirurga, kde se zaroven posoudi dopad eventuelniho predsunuti celisti na Vas skus. Chybejici objem brady se da ale nahradit i implantatem, nebo v mensim rozsahu i pomoci injekcnich vyplni.
S pozdravem
Juraj Payer
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 11. 5. 2018
Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz. Kostěné zákroky by se měly obecně dělat až po 18. roce věku, ne kvůli plnoletosti, ale pro dokončení vývoje a růstu obličejových kostí. Nicméně možnosti úpravy jak v oblasti brady a podbradku, ale i nosu, jistě můžeme probrat při osobní konzultaci. Tu lze domluvit na tel. **********(ambulance plast. chirurgie).
S pozdravem,
MUDr. Kulhánek
*******
Praha . 11. 5. 2018
Dobrý den,
k posouzení podbradku a vlastní brady bude nutná osobní konzultace. Je nutné zjistit event. vrstvu tuku v oblasti podbradku. Dále vyšetřit skus zubů a následně posoudit event. rozsah úpravy vlastní brady. Hrbol nosu lze odstranit, konkrétní tvar celého nosu můžeme posoudit a domluvit také při osobní konzultaci. V případě Vašeho zájmu se Vám budeme rádi věnovat.
S pozdravem,
Dr. Němec
Ústav estetické medicíny Praha
recepce tel: ******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi