Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vrozená asymetrie obličeje

Alena231
Alena231
9. 5. 2017 · Poslední odpověď: 29. 5. 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné operovat vrozenou asymetrii obličeje. Jako dítěti mi nešla tolik vidět, nebo jsem to možná nevnímala. Je mi teprve 21 let, nicméně předpokládám, že se už můj obličej nijak vyvíjet nebude. Zepředu asymetrie tolik vidět nejde, myslím že bez upozornění by si ji nikdo nevšiml, nicméně z profilu mám dvě úplně odlišné tváře. Vím, že jsem na plastické operace mladá, nicméně mě to hodně trápí, ta jedna strana mi přijde hezká a to i z profilu, tu druhou ale naprosto nenávidím, snažím se z té strany nefotit, nenatáčet se tolik na lidi atd. Je to pro mladou holku opravdu komplex. Chci se zeptat, zda pro to existuje nějaké řešení. Je mi jasné, že nelze takto bez konzultace určit postup a ceny, jen se ptám, zda se tyto zákroky dělají. Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
10. 5. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, kontaktujte zkušeného plastického chirurga /např.Doc.Jan Měšťák/ a zajděte na konzultaci.
MUDr.J.Kačírková, Medilip
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Táňa Andreasová
MUDr. Táňa Andreasová
Žádné recenze
29. 5. 2017
Dobrý den, určitá asymetrie obličeje je normální, má ji úplně každý. Navíc dle mého názoru nejde řešit plastickou operací.
S pozdravem
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
asymetrie lze velmi dobře domodelovat pomocí bioplastiky, ale vyjádřit se k vašemu problému lze skutečně pouze při osobní návštěvě, Možná by pro hrubou orientaci stačila fotokonzultace, když říkáte, že to nejvíce je vidět na fotkách - což přesně souhlasí, také si nafocuji problematické obličeje, protože fotka odhalí většinou daleko více, než pouhý pohled. Podrobné info o metodě včetně obrázků z mých zákroků najdete na mých stránkách
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Bioplastica s.r.o.
1. klinika bioplastické chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 9. 2020
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2018
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2022
Profiloplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 7. 2019
Mezonitě
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 12. 2023
Profiloplastika
Žádné odpovědi
Chirurgická rekonstrukce obličeje
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 3. 2019
Neinvazivní liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2020
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi