Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

PermaLip rizika

editapa
17. 6. 2010 · Poslední odpověď: 8. 8. 2014

Dobrý den, líbí se mi metoda zvětšování rtů pomocí výplňového silikonového materiálu. Dle mého názoru má spoustu pozitiv,  o případných negativch jsem se nike nedočetla. Byl by někdo z lékařů tah hodný a objasnil mi je? Jedná se o cizí těleso, neplynou z toho nějaká rizika, stejně jako je to u augmentace a kapsule v prsou? Děkuju Vám a budu ráda, když si najdete čas a odpovíte mi. Pěkný den!

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pardubice . 8. 8. 2014
Dobrý den.
Na naší klinice máme zavedených 71 implantátů Permalip.
Je to již dost na to, abych mohla odpovědět na tuto otázku.
Pokud se šetrně zavede implantát, operace je tzv. kryta užívíním antibiotik, zákrok může mít snad jedinou komplikaci otok a modřinu. To se nejdéle do 10 dní upraví.
U nás jsme měli problém jen s tím, že se zdála malá velikost. Předešli jsme dalším nedorozuměním tím,že si pacient může velikost předem vyzkoušet vložením Permalipu pod ret.
MUDr. Kotlářová Drahomíra Lcentrum Pardubice
WhatsApp
Premium
Pardubice . 5. 1. 2011
Na našem pracovišti jsme zavedli již 24 implantátů Permalip. Jeden mám v horním rtu i já. Toto ošetření přináší malou zátěž pro klienty (nejstarší pacientce bylo 70 let). Operaci provádíme vždy pod bezpečnou clonou antibiotik a antivirotik. Je třeba dát pozor u pacientů s protruzí (zuby nakloněné více dopředu.) Proto nabízíme možnost implantát si vyzkoušet před zákrokem.
Komplikace žádné nenastaly. Důvod vyjmutí implantátu může být fakt, že pacientka chce později více zvětšit objem rtů a tím mít výraznější efekt.
Veliké zlepšení nastane u starších pacientek, které trápí svislé retní vrásky. Nejdůležitější je konzultace před zákrokem,ujasnění si cíle. Zákrok vyžaduje klidový režim 2-3 dny. Hojení urychlujeme laserovou biostimulací.
WhatsApp

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi