Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozšíření úst

Anonymní
janicka205
24. 1. 2010 · Poslední odpověď: 25. 1. 2010

Dobrý den,

velice by mne zajímalo, jestli lze rozšířit malá ústa. Tím myslím, že by se např.: nařízl koutek a poté "doplnila" červeň. Lze to vůbec takto provést? V případě, že to takto lze provést, zajímalo by mne, jaká "zvětšovací" (chcete-li "rozšiřovací" ) metoda je nejoptimálnější? Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 25. 1. 2010
Nejlepší odpověď
Zvětšení ústního otvoru bez řezání není Možné.Dělá se pse zdravotních důvodů.Jizva by nevadila,ale změna sliznice v koutcích je problém.Rozhodně bych toto z kosmetických důvodů neindikovala.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 1. 2010
Rozšiřovací metoda v estetické chirurgii neexistuje. A najdete-li nějakého kaskadéra, který Vám to nabídne, pak budete do smrti litovat a hodně si ublížíte. Jděte na konsultaci ke zkušenému atestovanému plastickému chirurgovi a on posoudí Váš stav. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
25. 1. 2010
Dobrý den, tyto metody bych v případě estetického zákroku ani nezvažoval. Pro vizuálně plnější rty bych doporučil použití injekčních výplní, spolehlivé metody vyplnění a zvýraznění rtů. Metodu si můžete vyzkoušet a nebude-li Vám sedět, po vstřebání materiálu jej nemusíte opakovat, lze i otestovat pouhou aplikací fyziologického roztoku. Mějte se pěkně, Dr.PACHMAN, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
25. 1. 2010
Dobry den,
radi Vam predstavime elegantni metody na zvetseni vasi oblasti a jiste budete spokojena i s metodami bez rezani.
napiste kdykoliv:
Aspen Aesthetic Clinics
Team Klinika Praha Vinohrady & CZ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 24. 1. 2010
Dobrý den, takovéto operace se provádějí v případě ztrátových poranění úst nebo při nutnosti odstranit jej z důvodu zhoubného kožního nádoru a poté se rekonstruuje ret včetně koutku ústního. Ale rozsah jizev a funkční omezení je takové, že z kosmetické indikace není toto akceptovatelné. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Permalip - zkrácený úsměv

marketa252802
23. 7. 2015 · Poslední odpověď: 24. 7. 2015

Dobrý den, byla jsem na zákroku V-Y posunu a Permalipu, bohužel jsem myslela, že se implantát přizpůsobí a nebude mě omezovat při úsměvu, nemohu naplno otevřít pusu, takže návštěva např zubaře je nemožná. Sháním kliniku , kde by se s tím dalo něco udělat, popřípadně vědět, jestli je problém v délce implantátu a kolik by mě stála oprava. Zasílám fotku po operaci a maximálního úsměvu a před operací.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 24. 7. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

velikost Permalipu ( ani délka ani tloušťka) nemá vliv na velikost úsměvu. Nejspíše došlo ke změně při plastickém posunu, k tomu se nedokážu jako dermatolog vyjádřit.
Kdyby problém dělal implantát Permalip ( teoreticky by mohlo dojít ke kapsulaci-. obalení vazivem) není nic jednoduššího než ho z jednoho místa vytáhnout.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi