Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asijská rhinoplastika

AnonymniNguyen
2. 2. 2021 · Poslední odpověď: 7. 2. 2021

Dobrý den,

pocházím z Asie a mám velice široký nos (na obrázku to nejde vidět, ale můj nos je stejně široký jako moje rty) a k tomu mám tlustou špičkou a hodně nízký můstek.

Provádíte tady v Česku asijskou rhinoplastiku? Chtěl bych zúžit nos, odebrat tuk ze špičky a zvýšit nosní můstek. V Asii a v Turecku je tento zákrok dost populární ale nenašel jsem o tom v ČR žádné informace.

Děkuji a těším se na vaše odpovědi Nguyen.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 7. 2. 2021
Dobrý den!
Ano, tento typ operace se nazývá “europeizace nosu”. Dělá se nejen u asijského ale i afrického typu nosu. Cílem je zúžení špičky a tak zvýšení celého nosu – nejčastěji štěpem (chrupavčitým, kostěným nebo implantátem typu SuPor). U nás na klinice tento typ operace provádíme, navíc můžeme i nabídnout 3D vizualizaci před a po operací. Pokud byste měla zájem o více informací, sjednejte si prosím termín konzultace se mnou, a já se Vám rád budu věnovat.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi