Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Deformace nosní přepážky

Carolina31
1. 2. 2021 · Poslední odpověď: 2. 3. 2021

Dobrý den, potřebuji poradit. Již v dětství jsem měla pár zranění nosu, kdy jsem se většinou nechtěně do nosu praštila. Během puberty můj nos „ziskal" jiný tvar a nyní ta část, která se nachází mezi očima, je velmi vyvýšená a dle hmatu je cítit špatně srostlá kost. Bohužel se nos stal více citlivým, jelikož cca dva roky jsem užívala návykové látky a v průběhu toho došlo k fyzickému napadení, kdy jsem „dostala dělo přímo na nos" a začala jsem hodně silně krvácet. Již to budou dva roky od těchto událostí, ale začíná se mi velmi špatně dýchat nosem i při menší zátěži. Dost často smrkám krev, to, jak dýchám nosem, slyší každý, kdo u mě stojí, dokonce slyším i takové „pískání", trápí mě celoroční rýma a každou chvíli se mi utvoří tvrdé stroupky, když už tedy nesmrkám. Na pohled ze spodu nosu není vidět, zda je překážka vychýlena, ale při ohmatání zevnitř cítím, že je levá strana o dost užší a překážka je více prohnutá. Bojím se, že se to bude zhoršovat. Už teď se mi velmi špatně dýchá a to mi je skoro 20 let. Otázka zní, jestli je možné nějak tuto vadu odstranit a pokud ano, nebude se jednat o plastiku jako takovou, ale tento výkon by měl být po zvážení lékařů hrazen pojišťovnou? Děkuji moc. Přeji hezký den

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 2. 3. 2021
Dobrý den, první je důležité důsledné ORL vyšetření a dle doporučení lékaře potom výkon. Ten určí zda jde o léčebný (tedy na pojišťovnu - schvaluje revizní lékař) nebo estetický výkon (za platbu).
Pěkný den,
MUDr. Jana Bartošková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Rhinoplastika a liposukce podbradku

Terezaherbe
16. 11. 2020 · Poslední odpověď: 18. 11. 2020

Dobrý den, nevím jestli je to věkem (28let), ale den ode dne jsem sama se sebou méně spokojená. Už opravdu dlouho, vlastně od malička, toužím po plastice nosu. Bohužel to máme v rodině. Ale pokaždé, když se o tom někomu svěřím, vyvrací mi to s tím, že menší nos mi určitě slušet nebude. Co se týče mé druhé brady, tak to už jsem zoufalá úplně nejvíc. Plus takové zvláštní váčky kolem úst. Vážím maximálně 50 kg na 160 cm a to jen kvůli coronaviru, když je svět v pořádku, tak se mi váha pohybuje mezi 47-48 kg a při úsměvu se mi stejně půlí tváře. Co se týče pleti, s tou už jsem naštěstí u dermatologa byla, takže na zlepšení ještě čekám. Mohu poprosit o radu, co a jak konkrétně změnit? Předem děkuji za odpověď.

Hezký den, Tereza

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 18. 11. 2020
Dobrý den,
doporučujeme osobní a nezávaznou konzultaci, kde doporučíme pro Vás to nejvhodnější řešení.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Septoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 6. 2012
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 11. 2019
Septoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2012
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 10. 2017
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 1. 2016
Odstranění chrápání
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Septoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 10. 2015
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2017
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 8. 2019
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi