Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 10. 2021 · Aktualizováno: 2. 11. 2021

Rhinoplastika v Aesthevita v Praze, operoval MUDr. Peter Chovan

Stojí to za to
125166
125165
125163
125164

O lékaři

Hodnocení:
Zákrok jsem podstoupila 12.8.2021 na klinice Aesthevita. Můj požadavek byl mít nos přirozený a rovný a to mi pan doktor splnil. Je to profík na svém místě, který splní vaše přání a udělá vaši partii k dokonalosti. Moje zkušenost je více než pozitivní a pana doktora doporučuji všemi deseti :)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Klinika Aesthevita v Praze pořádala na svém instagramovém účtu soutěz o rhiniplastiku, kterou jsem k velkému překvapení vyhrála zrovna já. Zaplavilo mě obrovské štěstí, protože se svým nosem jsem se trápila již od mladistvých let. Trápil mě takzvaný orlí nos. Zákrok jsem podstoupila 12.8.2021 v již zmiňované klinice Aesthevita a operoval mě MUDr. Peter Chovan. Můj požadavek byl mít nos přirozený a rovný a to mi pan doktor splnil. Operace trvala téměř tři hodiny, byla prováděná otevřenou metodou a co opravdu musím vyzdvihnout, pan doktor si dal hodně práce s vymodelováním špičky, která se mu povedla náramně. Na klinice jsem byla jeden den, kdy na druhý den ráno se vytáhla tamponáda z nosu, takže jsem dýchala téměř okamžitě nosem. Stehy se vytáhly po 8 dnech a sádru na nose jsem měla 12 dní (pro mne velké plus -sádra nebyla lepená přes celý obličej). Po sundání sádry byl nos ještě zalepený dalších 13 dní. Od té doby nos už jen lepím na noc. Otoky jsem měla minimální a celkově se vše krásně hojí. Dnes je to už 10 týdnů od operace, stále je ještě špička nosu tak trochu cizí, ale na to je ještě hodně času. Sestřičky a celý tým kliniky Aesthevita byl natolik příjemný, že jsem z operace neměla ani náznak strachu a pan doktor Chovan je profík na svém místě, který splní vaše přání a udělá vaši partii k dokonalosti. Moje zkušenost je více než pozitivní a pana doktora i celou kliniku doporučuji všemi deseti :)

4

Komentáře (4)

Krásně udělaný a přirozený nos. :)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Star mezi doktory

Prave jsem prodelala operaci nosu a zvetseni rtu vlastnim tukem u pana doc. Mudr. Valky, je to odbornik, velmi prijemny doktor, ktery rozumi tomu co dela, takze pokud nekdo vahate a mate strach nebojte se, nic to neni opravdu to neboli a pan...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.