Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Rhinoplastika v Aesthevita v Praze, operoval MUDr. Peter Chovan

Jsem po zákroku Stojí to za to
MartinaRoubalova
Dolany · Vytvořeno: 21. 10. 2021 · Aktualizováno: 25. 10. 2021

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Zákrok jsem podstoupila 12.8.2021 na klinice Aesthevita. Můj požadavek byl mít nos přirozený a rovný a to mi pan doktor splnil. Je to profík na svém místě, který splní vaše přání a udělá vaši partii k dokonalosti. Moje zkušenost je více než pozitivní a pana doktora doporučuji všemi deseti :)

Příběh

Klinika Aesthevita v Praze pořádala na svém instagramovém účtu soutěz o rhiniplastiku, kterou jsem k velkému překvapení vyhrála zrovna já. Zaplavilo mě obrovské štěstí, protože se svým nosem jsem se trápila již od mladistvých let. Trápil mě takzvaný orlí nos. Zákrok jsem podstoupila 12.8.2021 v již zmiňované klinice Aesthevita a operoval mě MUDr. Peter Chovan. Můj požadavek byl mít nos přirozený a rovný a to mi pan doktor splnil. Operace trvala téměř tři hodiny, byla prováděná otevřenou metodou a co opravdu musím vyzdvihnout, pan doktor si dal hodně práce s vymodelováním špičky, která se mu povedla náramně. Na klinice jsem byla jeden den, kdy na druhý den ráno se vytáhla tamponáda z nosu, takže jsem dýchala téměř okamžitě nosem. Stehy se vytáhly po 8 dnech a sádru na nose jsem měla 12 dní (pro mne velké plus -sádra nebyla lepená přes celý obličej). Po sundání sádry byl nos ještě zalepený dalších 13 dní. Od té doby nos už jen lepím na noc. Otoky jsem měla minimální a celkově se vše krásně hojí. Dnes je to už 10 týdnů od operace, stále je ještě špička nosu tak trochu cizí, ale na to je ještě hodně času. Sestřičky a celý tým kliniky Aesthevita byl natolik příjemný, že jsem z operace neměla ani náznak strachu a pan doktor Chovan je profík na svém místě, který splní vaše přání a udělá vaši partii k dokonalosti. Moje zkušenost je více než pozitivní a pana doktora i celou kliniku doporučuji všemi deseti :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

martinaa6
martinaa6
Doporučený člen

· Brno

· 25. 10. 2021

Krásně udělaný a přirozený nos. :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.