19. 8. 2019 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Recenze - 4.den po rhinoplastice

Recenze - 4.den po rhinoplastice

Určitě doporučuji Mudr. Libora Kmenta Ja sem si roky pred planovanou operaci porad vybírala a hledala nejlepsi kliniku s perfektnim doktorem ktery dela fakt krasne nosy. A po vsech recenzich,zkušenostech, konzultaci a fotek jsem si prave vybrala tuhle kliniku s timto doktorem momentalne jsem 4den po zakroku tak mam jeste sadru a uz se nemuzu dockat vysledku.

Ahoj Maty, už podle fotek vypadáš moc spokojeně :-). Jaký nos tě trápil před operací? Vložíš fotku? Jsem na trní jak bude probíhat další vývoj :-)...
Mela jsem h9dne velkou spicku a byl dlouhy,víceméně orli...Určitě po sundani sadry udelam fotku z profilu a vlozim sem fotky pred a po ☘
Fotka před a fotka se sadrou. Už ted jde videt jak je nos krasne zkraceny mensii.. Uz se nemuzu dockat vysledkuuuu???
Dnes je to 3tydny od operace. Ještě si ale na můj nový nosánek musím počkat ? Bude se hojit ještě 6 měsíců do jeho konečného výsledku. Ale už teď i přes otoky je krásný, malý. Přesně takovy jak sem ho chtěla ❤❤❤ A za to jsem moc štástná.. že vše dopadlo jak mělo?☘?
Ahojda, jak se nos zahojil? Jsi spokojená? Podle fotek hned po operaci byl vidět razantní rozdíl takže si osobně myslím, že všechno dopadlo skvěle, je to tak?

Komplex z nosu

Nemá asi cenu sáhodlouze popisovat průběh operace nosu, protože paní Soňa v prvním příspěvku popsala průběh naprosto přesně a dokonale.I já jsem...

Komplex z nosu