Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krvácení z nosu po rhinoplastice

Anonymní
Aneta9
19. 4. 2009 · Poslední odpověď: 22. 4. 2009

Dobrý den, Jsem týden po celkové operaci nosu a stále mi při čištění mírně krvácí nosní dírky. Je to normální? Na kontrolu jezdit nemám, jdu až na sundání sádry. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 22. 4. 2009
Vážená slečno,
pokud jsou tamponky pouze "zašpiněné", pak se asi nic neděje. Pokud byste týden po operaci ještě krvácela navenek a krev polykala, pak se tento problém musí co nejdříve řešit. Tohle může posoudit jen Váš operatér.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 19. 4. 2009
Optimální je nos prokapávat např Mukoseptonexem a noc vtírat O - framykoin mast. Vše provádějte jemně.

zdraví dr. stratilová

Související dotazy

Posouzení snímků po plastice nosu

mirikl
10. 2. 2015 · Poslední odpověď: 12. 2. 2015

Dobrý den,

jsem po kompletní plastické operaci nosu. Nos byl po první operaci hned po sundání sádry propadlý. Šla jsem tedy na druhou - z důvodu prý nesrostlé kosti a z toho způsobené propadliny, ale nos stále není v pořádku. Navíc nad špičkou je pro změnu nějaká boule. Může se mi prosím někdo podívat na snímky? Levá strana je perfektní!

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 10. 2. 2015
Nejlepší odpověď
Dobry den... Chápu to dobre, ze po sundani sádry jste šla na reoperaci?Je to dosti neobvykle.... A boule? Těžko rict pouze z obrazku, ale mohla by to byt cysta z tamponady... Nelze presne rict, bez osahani nosu. Mel by Vam to zodpovedet Vas chirurg. Dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Otoky a bolest po rhinoplastice

AnetaVignerova
29. 11. 2020

Zdravím, mám 5 týdnů po rhinoplastice tvrdé a měkké části. Jsou stále možné vnitřní otoky (ucpané dutiny), otoky nosu, napjatá kůže okolo a necitelná špička nosu a také v místě vchodu je to ještě necitlivé a nemůžu se plně usmát. Vím, že se nos hojí x měsíců, ale i tak mám pocit, že už mi nos nebude fungovat, jako by byl umrtvený, předem děkuji za Vaše názory.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 9. 2022
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 1. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2012
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 2. 2024
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2016
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 1. 2010
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2012
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 9. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi