Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úder do nosu po rhinoplastice

Uzivatel
21. 1. 2008 · Poslední odpověď: 25. 5. 2012

Dobrý den, jsem 7 týdnů po celkové operaci nosu a uhodila jsem se ne moc silně, ale přesto to trochu zabolelo,do jeho špičky. Chtěla jsem se zeptat, jestli to po takové době může ještě ovlivnit tvar a hojení nosu. Je to asi hloupá otázka, ale moc mě to trápí. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 1. 2008
Snad ne ale nechte se určitě vyšetřit Vaším operaterem a přesně mu vysvětlete mechanismus úrazu. Následek se může objevit později a tak se nechte raději pravidelně kontrolovat. Já sám nosy kontroluji v průběhu celého prvního roku po operaci. Dělám nosy 15 let a přez to jsem tento limit nikdy nezkrátil. Jizvy totiž zrají rok a to znamená i hojení třeba kostí i chrupavek. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 21. 1. 2008
Dobrý den. Podle popisu se nemusíte bát. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Smích po rhinoplastice

Sanguis
28. 5. 2012 · Poslední odpověď: 29. 5. 2012

Dobrý den, je to asi divný dotaz, ale mám docela strach z následků... před týdnem jsem podstoupila kompletní plastickou operaci nosu včetně vyrovnání přepážky..Chci se zeptat jestli smích v tomto období nějak moc uškodí tvaru nosu..Doktor nařídil omezit mimiku obličeje, ale někdy se prostě smíchu nevyhnete..

děkuji :-)

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 5. 2012
Pokud budete mít nos prvé 2-3 týdny dobře fixován, neměl by smích vadit. Dělám nosy 20 let a nikdy jsem nezjistil, že by smích vadil. To už by musel být opravdu "pech"....
Zdraví Dr. Tomášek 607990077
www.plasticka-chirurgie-praha.cz
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Uvolněný implantát po rhinoplastice ..

eva_s286400
eva_s286400
14. 7. 2015 · Poslední odpověď: 16. 7. 2019

Dobrý den,

před dvěma lety jsem prodělala rhinoplastiku s vkládám implantátu pro zpevnění a vytvoření špičky. Souhrou nešťastných okolností se krátce po operaci (asi po měsíci a půl) implantát uvolnil a tvar nosu se zhroutil a vrátil do původního vzhledu před zákrokem. Tzn. kulatá špička a nos, který vyjíždí nahoru .. Ráda bych se zeptala zda je možné nos opravit?

Předem velmi děkuji za odpovědi :")

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 7. 2015
Nejlepší odpověď
Určitě to bude situace velmi složitá a vhodná pro zkušeného atestovaného plastického chirurga. S prim Fahounem jsem od r. 1993 do r. 1996 pracoval v Ústavu lékařské kosmetiky. Tento ústav nyní již neexistuje. Jinak si troufám tvrdit, že jsem žákem prim. Fahouna a nadále pracuji v oboru estetické chirurgie dodnes. Předpokládám, že jste byla operovaná na posledním pracovišti prim. Fahouna a i tam odtud lze dohledat Vaší dokumentaci, která navede operatéra k řešení.
Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice.
Můžete se stavět také u nás. Velmi mne zajímá problematika komplikovaných nosů.
Na konsultaci (***,-.) se můžete objednat na *********.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
**************

Prosím, hodnoťte naše příspěvky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 3. 2013
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 1. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2021
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 1. 2010
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 9. 2020
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 5. 2008
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 4. 2009
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 1. 2016
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi