Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rhinoplastika krvácení

Michal2000
8. 9. 2022 · Poslední odpověď: 13. 9. 2022

Dobrý den Včera jsem byl na kompletní rhinoplastice uzavřenou metodou zítra bych si měl vyjmout tamponadu ale pořad mi nos mírně krvácí je to normální ? Neměl bych raději tampony vyndat o den později ? Nemůže mi to ublížit když ho tam nechám o den déle ? Bojím se totiž ze jakmile vyjmu tampony tak budu krvácet víc . Také bych rad věděl kdy asi začnou ustupovat otoky a jestli jsou nějaké rady jak to urychlit kromě ledováni které provádím několikrát denně . Dekuji za odpovědi

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 13. 9. 2022
Dobrý den,
tamponádu je vhodné vyjmout, pokud z ní již neprosakuje sekret. Pokud po vyjmutí tamponády nos krvácí, stačí chřípí stlačit a do zátylku dát led, krvácení brzy ustane.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
No tedy - velmi mě překvapuje, že si máte tamponádu odstranit sám..... Určitě by to měl provést Váš operatér /a nebo třeba i zkušená sestra/ a pár minut Vás mít pod dozorem. Obvykle po vytažení tamponů dojde ke krátkodobému nepříjemnému krvácení a proto doporučuji ten odborný dozor.
Držím Vám palce, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi