Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

3. operace nosu, konečně spokojenost

Jsem po zákroku Stojí to za to
monak82
Monak82
Brno · Vytvořeno: 11. 11. 2019 · Aktualizováno: 3. 6. 2021

O lékaři

Doc. MUDr. Jan Válka
Doc. MUDr. Jan Válka Jihomoravský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

3. operace nosu, konečně spokojenost

Příběh

Velká spokojenost. Byla to moje třetí operace nosu. První dvě bohužel nedopadly moc dobře, po druhé (otevřené operaci) jsem měla nos opravdu velmi deformovaný. Po 17 letech jsem se dostala k docentu Válkovi a dnes mi sundal sádru. Konečně mám souměrný nos! Dvě hodiny po sundání sádry mě dokonce na ulici oslovil jeden muž, zda bych s ním nešla na kávu :-) Mrzí mě, že jsem se k doc. Válkovi nedostala hned při první operaci, ale teď jsem opravdu šťastná - deformita je pryč.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

boubelka86
boubelka86
Doporučený člen

· Plzeň

· 3. 6. 2021

Ahoj Monak, rhinoplastika patří mezi nejsložitější zákroky plastické chirurgie a občas se hold stane, že se nos neuzdraví do očekávané podoby. Jsem moc ráda, že jste nakonec spokojená. Na pana doktora jsem slyšela taky jen samou chválu. Chtěla jsem se zeptat v jakém časovém rozmezí jste tyto tři operace podstoupila? A nepřidala byste fotku? díky

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.