Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otok podél kořene nosu - bouličky

Evek
Evek
12. 8. 2019 · Poslední odpověď: 19. 8. 2019

Dobrý den, jsem po sundání sadry po operaci nosu.....pourazovy stav (nos zborceny, propadly, tim pádem i siroky koren po cele delce)...takze mi byl nos zuzovan a vytvoren opet hrbet nosu. Po sundani sadry vypadal lépe a od druhého dne se mi vytvorily boulicky na pravé i leve strane podel kořene, takže působí zase široce. Myslím si a doufam, že jsou to otoky, ale na pohmat tvrdší....nechci hned plasit a uhanet operatera. Od úterý 13.8. bych měla začít s masazemi....myslite, ze i to by pak mohlo pomoci. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 19. 8. 2019
Dobrý den,
pokud máte pochybnosti, obraťte se pro jistotu na Vašeho operatéra. Takto na dálku lze doporučit tlakové masáže, které kolega zmiňoval.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 8. 2019
Tato místa já doporučuji masírovat, resp. provádět tlakové masáže a tlačit si do snesitelné bolesti 20 s na každém místě, ráno a večer. Masáže zabírají do roka od operace. Ale nejdůležitější je názor operatera, ten ví nejlépe co tam pod kůží může nastat. Tak toho se držte...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi