Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vazomotorická rýma

Robert
25. 12. 2013 · Poslední odpověď: 20. 2. 2014

Dobrý den, od 10 let trpím ucpáváním nosu při změnách teplot, bylo to způsobenu nejspíše tím, že v tomto období se u nás doma dlouhodobě strašně přetápělo a byl suchý vzduch. Od této doby se mi v různých intervalech ucpává nos, bolí a ucpávají dutiny, je s tím spojená bolest hlavy a uší. Od malička jsme jezdili po doktorech a žádný si nevěděl rady. Většina vypisovala antibiotika, která stejně nezabrala. Nějakou dobu mi na to fungovaly nosní spreje, pak si na to bohužel sliznice zvykla a teď již nezabírají (moje blbost ale člověk bez spánku trpí ani nevíte jak). V tomto roce jsem navštívil na ORL již X-tého nového doktora. Ten mi ale jako jediný a první něco diagnostikoval, řekl mi že mám vazomotorickou rýmu. Příznaky nejspíše sedí. Předepsal mi nějaké silné prášky, které se nemají brát na večer - no moc nepomáhají. A prý když se to nezlepší tak půjdu na dráty...?! Poté jsem našel tuto stránku a začetl se, že je nějaká možnost rýmu léčit laserem a novými technologiemi. Doktor u kterého jsem byl se o tom ani nezmínil, tudíž nevím, jestli je tato léčba vhodná i pro mne? Mnohokrát děkuji za odpovědi. Krásné Vánoce. Robert

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Václav Pavelec Ph.D.
Plzeň . 20. 2. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
laser, radiofrrekvcence nebo plazma. Tím lze často na takové stavy vyzrát.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Ladislav Vojta
MUDr. Ladislav Vojta
Žádné recenze
26. 12. 2013
Dobrý den, myslím, že Vaše potíže spojené s ucpaným nosem vyřeším.
Je třeba povést endoskopický zákrok ve Vašem nose/o rozsahu více po kontrole/.
Zavolejte na mé tel. č. S pozdravem a přáním klidného nového roku.
dr.vojta
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi