Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Propadliny pod očima

Luzinka
23. 3. 2023 · Poslední odpověď: 11. 5. 2023

Dobrý den, jsem skoro 9 měsíců po operaci DV a HV. Na dolní jsem šla z důvodu hodně skrabatěné kůže a rýhy pod očima. Bylo mi slíbeno, že po operaci bude kůže vypnutá. Dokud jsme měla otok, tak to vypadalo celkem dobře, ale 2 měsíce od operace se mi najednou udělaly pod očima propadliny. Pod levým okem mám doslova důlek, pokud se trochu usměju, kůže se krčí ještě víc, než před operací, takže výsledek je horši, než před. Pokud dám make-up, je to ještě horší. Každý se mě ptá, co mi je, protože vypadám unaveně a ubrečeně. Jsem z toho nešťastná. Vypadá to hrozně. Doktorovi jsem to říkala, odbyl mě, že je ještě čas něco hodnotit a prý se tam ten tuk dotvoří, což vím, že není pravda. Co teď? Jde s tím něco dělat? Mohu toto reklamovat? Pro mě to bylo dost peněz a výsledek hrůza. Na co mám teď nárok? Přijde mi, že se semnou nechce o tom vůbec bavit. První foto před, zbytek po.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 11. 5. 2023
Dobrý den. Při operaci dolních víček se odebírá opravdu jen pár milimemtrů kůže. Ne vždy to vyřeší "skrabatělou" kůži, či kruhy pod očima. Vydržte ještě, aplikujte kvalitní krémy s liftingovým efektem, zkuste podstoupit riadiofrekvenci.. Držíme palce, hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 11. 5. 2023
Dobrý den. Při operaci dolních víček se odebírá opravdu jen pár milimemtrů kůže. Ne vždy to vyřeší "skrabatělou" kůži, či kruhy pod očima. Vydržte ještě, aplikujte kvalitní krémy s liftingovým efektem, zkuste podstoupit riadiofrekvenci.. Držíme palce, hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
vzhledem ke krátké době od operace nelze výsledek hodnotit vydržte ještě minimálně měsíc. Jizvy zrají 1 rok.

S pozdravem TÝM BODY
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 25. 3. 2023
Dobrý den,
nelze hodnotit kožní nadbytky dolních víček, když se smějete. Vždy je nutné vyměřit kožní nadbytky v klidové poloze víček. U dolních víček se musí postupovat velmi opatrně, aby nedošlo k vytvoření ektropia.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 6. 2018
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 11. 2023
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2021
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2018
Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2023
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2023
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2020
Injekční výplně
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 3. 2021
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi