Clinic for Luck

Clinic for Luck

(12 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
U Nemocnice 1161, Ostrov, Karlovarský kraj
Clinic for Luck
Clinic for Luck
(12 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Clinic for Luck je soukromá klinika plastické a estetické chirurgie v Ostrově u Karlových Varů. Klinika poskytuje vysoký standard péče v oblasti plastické chirurgie se zaměřením na modelaci těla, úpravu prsou, liposukci, ošetření stárnutí obličeje (invazivní i neinvazivní) a zákroky v intimní oblasti. Clinic for Luck má k dispozici tým vysoce kvalifikovaných specialistů, kteří jsou za svou práci uznáváni v České republice i v zahraničí. Operační sály jsou vybaveny moderním zařízením. Klinika disponuje řadou mezinárodních certifikací, jako například IPRAS, ESPRAS, a ISAPS. Clinic for Luck vyznává osobní přístup ke každému pacientovi tak, aby zajistila jejich nejvyšší spokojenost. Plastická chirurgie pro ni totiž neznamená jen samotný zákrok, ale hlavně vztah s klientem.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Mezi nabízené zákroky zařízením Clinic for Luck patří augmentace a modelace prsou, zmenšení prsou, liposukce, plastika nosu, abdominoplastika (plastika břicha), facelift, operace očních víček, plastika uší (otoplastika), plastika končetin (odstranění povislé kůže a tuku z paží či stehen), modelace genitálií, labioplastika (modelace stydkých pysků), hymenoplastika (obnova panenské blány) či plastická operace vaginy. 

Naše ordinace

Do týmu odborníků Clinic for Luck patří specialisté plastické chirurgie, estetické gynekologie a anesteziologie, kteří mají více než 26 let praxe v plastické a estetické chirurgii. Patří mezi ně například:

 • MUDr. Pavel Giebel - vedoucí plastický chirurg
 • MUDr. Josef Němeček - plastický chirurg
 • MUDr. Denis Berezovskiy - estetický gynekolog
 • MUDr. Petr Freml - anesteziolog
 • MUDr. Roman Sýkora - anesteziolog

Tým sester Clinic for Luck vede Petra Märzová.

Lokalita

Klinika plastické a estetické chirurgie Clinic for Luck se nachází v ulici U Nemocnice v Ostrově u Karlových Varů. Otevírací doba je každý všední den mezi 8:00 a 16:00 a objednat se můžete telefonicky, e-mailem či přes kontaktní formulář na webových stránkách. Klinika nabízí parkoviště svým klientům v areálu zdarma.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Hlavní zákroky

Recenze (12)

4.8
12 Recenzí · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Pan doktor je velmi milý, ochotný a vstřícný. Všechno Vám dopodrobna vysvětlí. Určitě ho doporučuji a těším se na další návštěvu kliniky. Na recepci mají moc hodnou sestřičku, která Vám čekání zpříjemní.

Velká spokojenost ,jefu na další vylepšení.

Abdominoplastika

Na klinice for luck jsem byla na operaci bricha, abdominiplastika bricha s liposukci. jsem velice spokojena s vysledkem operace. na doporuceni me kamaradky se nechala na teto klinice operovat, ze jsou zde nejlepsi a jsem rada ze jsem zakrok podstoupi...Číst dál

Operace očních víček

Precizní provedení operace víček

Kompletní příběh (Operace očních víček):

Precizní provedení zákroku panem primářem Pavlem Giebelem, jeho profesionální a lidský přístup, péče a vysvětlení všech podrobností zákroku, jakož i přístup ostatního personálu mi dovoluje hodnotit Clinic for Luck jako vynikající ústav.Jsem velmi spo...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.