Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tukový váček po operaci očních víček

Jaromila
Jaromila
26. 10. 2015 · Poslední odpověď: 1. 12. 2015

Dobrý den, před 3 týdny jsem absolvovala operací spodních víček a už dnes je evidentní, že pod levým okem mi zbyl menší tukový polštářek, který je viditelný. Pokud nepatrně napnu prstem kůži vnějšího koutku, polštářek zmizí. U druhého oka je vše v pořádku. Mám obavy, že polštářek ani s odstupem času nezmizí, měla jsem ho i před zákrokem hned pod tím větším a myslím, že tento menší pan doktor přehlédl/opomenul. Mám tedy navštívit pana doktora co nejdříve a nebo mám počkat na kontrolu, která má být až za měsíc? Děkuji moc za radu. Jarka

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Doporučuji obrátit se na svého operatéra.Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 10. 2015
Hodnoťte svou situaci 3 měsíce po operaci, ne dříve. Na reoperaci by byl stejně čas. Ja bych to nereoperoval dříve než rok po výkonu. Kolega Vrbický doporučuje dobrou věc, tlakové masaže. Řiďte se však radami svého operatera, tomu jste dala důvěru a takl to s ním dotáhněte do konce. On ví nejlépe "jako ty vypadá uvnitř".

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 28. 10. 2015
Dobrý den,
jste krátkou dobu po operaci, takže doporučuji vyčkat, až jizvy vyzrají a víčka se celkově usadí. Po tak krátké době by reoperace a vyjmutí tukových váčků nebyla vhodná. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 27. 10. 2015
Z přiložené fotografie je těžko posoudit,kde nacházíte tukový polštářek.Možná,že by to bylo lépe patrné při pohledu vzhůru.Ve vašem případě by bylo vhodné provádět dosti intensivně masáže dolních víček a o instruktáž k těmto masážím požádejte vašeho operatéra
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 9. 2010
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 7. 2016
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2022
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2019
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2022
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi