Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Granulom po aplikaci kyseliny hyaluronové

bara2022
3. 5. 2022 · Poslední odpověď: 20. 5. 2022

Dobrý den, v roce 2014 jsem měla aplikovanou výplň Revofil do oblasti glabely (dle mého názoru byla aplikace neodborná a výplně bylo příliš, to se časem upravilo a výplň se postupně vstřebala). V roce 2017 jsem si nechala aplikovat Theosyal do rtů. Asi za 3 měsíce po této aplikaci se mi objevil velký granulom v oblasti glabely v místě a okolí aplikace Revofilu. Zřejmě nějaká pozdní alergická reakce, chodila jsem na intalezionální aplikaci kortikoidů, po čemž se granulom ztratil, ale kortikoidy způsobovaly atrofii kůže, což ve výsledku vypadalo dost hrozně, asi po roce se stav normalizoval. Nyní po 5 letech jsem si nechala aplikovat malé množství kys. hyaluronové (cena asi 600 kč) do glabely. Opět se objevil granulom, ne v místě aplikace, ale opět v okolí, v glabely, je to v menší míře než poprvé, ale již je to viditelné. Už jsem z celé situace zoufalá, nechce se mi znovu píchat kortikoidy. Je nějaké jiné řešení?

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pardubice . 20. 5. 2022
Dobrý den.

Nemohu s určitostí nabídnout řešení, protože bych Vás potřebovala vidět.
Ale jsou i řešení jiná,např. mezonitě a neboPlexr.Také Frakce Endoliftem je moderní ošetření vrásek na čele i jinde.
S pozdravem Kotlářová
WhatsApp
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 2. 2015
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2014
Kyselina hyaluronová
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 2. 2013
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 5. 2023
Kyselina hyaluronová
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 5. 2018
Kyselina hyaluronová
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2020
Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 9. 2022
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 8. 2016
Kyselina hyaluronová
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 12. 2019
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 9. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi