Mudr. Ján Bumbera

Mudr. Ján Bumbera

Žádné recenze
Ohodnotit
Suchý vršek 2122/33, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 13 hodin
Mudr. Ján Bumbera
Mudr. Ján Bumbera
Žádné recenze

Informace

  • 195 návštěv profilu

Uvítání

Absolvent vysokoškolského studia všeobecného lékařství, uznávaný plastický chirurg a člen týmu lékařů INTERKLINIK - MUDr. Ján Bumbera. Svou profesní cestu odstartoval na oddělení interní medicíny v Nemocnici Vranov nad Topľou. Po čtyřech letech odešel do České republiky, konkrétně do Brna, kde dva roky pracoval jako lékař v Úrazové nemocnici.

Kromě zmíněných pracovních míst nelze opomenout ani pozici Resident Medical Officer, v překladu sekundář na soukromých klinikách se sídlem ve Velké Británii. Získáváním zkušeností ze zahraničních klinik pokračoval i nadále. Spolupracoval se špičkovými plastickými chirurgy v Adenbrooke's Hospital Cambridge, taktéž i ve městech Leeds, Sheffield či Manchester.

Největším zahraničním pracovním úspěchem MUDr. Bumbery byla však nepochybně práce v Centru Svatého Andreje se sídlem v Chelmsford. Právě to patří k těm největším evropským centrům, které se zaměřují na plastickou, rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii. Po několika letech v zahraničí se vrátil zpět na Slovensko, konkrétně na Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie Nemocnice Košice-Šaca, v níž pracoval na pozici lékaře pět let.

Vedle získávání praktických dovedností a osvojování si inovativních léčebných metod na zmíněných klinikách se MUDr. Bumbera neustále vzdělával a rozšiřoval si kvalifikaci. Úspěšně absolvoval specializační vzdělávání v oblasti plastické chirurgie, ale i další odborné kurzy a školení věnované rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii. Ty se konaly nejen doma, ale i v zahraničí, v Singapuru, New Yorku, Šanghaji, Lublani a také Tokiu. Právě tam se měl možnost učit od renomovaného nano-mikrochirurga prof. Isaa Koshimu.

Odborné stáže v oblasti estetické chirurgie zase absolvoval v Las Vegas, New Orleans, Dallasu, Bombaji či v Riu de Janeiru (vedle slavného prof. Iva Pitanguye).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Ján Bumbera se aktuálně zaměřuje především na zákroky spadající do kategorie estetické chirurgie. Prioritně působí jako lékař na soukromé klinice INTERKLINIK, kde je od srpna 2020 odborným garantem. Najdete ho také na klinice Ambulance plastické chirurgie - EUROCLINIC v Trnavě, dále v Institutu zdraví a krásy Frais v Bratislavě, na klinice Clinica LIFE-MED v Pezinku. Méně pravidelně působí na klinice My Best Care v Praze a v Berouně.

Naše ordinace/klinika

Pan doktor působí také na klinice My Best Care. Ta nabízí svým klientům služby v oblasti estetické dermatologie, plastické chirurgie, laserové medicíny, cévní ambulance a v oblasti zdraví a hubnutí. Čeká na vás profesionální tým odborníků a příjemné prostředí. Kliniku najdete v Berouně (Talichova 825) a také v Praze (Suchý Vršek 2122/33).

Obrázky (17)

Požádejte: Mudr. Ján Bumbera o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Požádejte: Mudr. Ján Bumbera o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!